Ležérní pánská móda CAMP DAVID

Ležérní pánská móda CAMP DAVID 6 fotografií v galerii

17. 01. 2018 Redakce Móda

​Pánská móda CAMP DAVID patří mezi legendární značky pro muže. Nabízí charakteristickou eleganci v kombinaci s pohodlnou ležérností. Je pro vašeho muže důležitá atraktivní image? Rád pečuje o svůj zevnějšek a zároveň si zakládá na moderním způsobu oblékání? Podpořte jeho chvályhodný přístup k módě nejen slovem, ale třeba také tím, že mu dopřejete originální módu zrozenou pro jeho vybraný styl. Nechte se inspirovat.

Móda pro osobitý životní styl

Značka CAMP DAVID je legenda mezi špičkovými značkami, která na první pohled osloví každého moderního muže se smyslem pro vytříbený vkus. A to bez ohledu na to, jaký preferuje styl. Je tu zkrátka pro všechny muže, kteří chtějí vyniknout. Vždy a všude. Ve všech okamžicích, kdy je žádoucí elegance nebo povolená ležérnost. Každý muž, který moc dobře ví, co od módy skutečně chce, si v kolekcích této značky najde to své. Stejně také dámský protějšek a to dokonce také v případě, že se nespokojí jen tak s něčím. Značka CAMP DAVID totiž uspokojí vybrané módní chutě i těm nejnáročnějším.

Exkluzivita nemusí být předurčená pouze známým tvářím
Není žádným tajemstvím, že většina oblečení vyrobena pod taktovkou zvučných značek je určena především pro známé tváře. Cena takové módy obvykle dosahuje závratných výšin, že je prakticky nemožné na ní dosáhnout. To ale neplatí v případě značky CAMP DAVID. Obléká sice i takové celebrity, jako třeba Dietera Bohlena nebo zpěváka Michala Davida, ovšem dovolit si jí může opravdu každý muž, který v šatníku stojí o exkluzivní módu. CAMP DAVID zkrátka nechce nikoho omezovat, proto tvoří pánské oblečení snadno dostupné pro všechny.


Poutavý design jako ušitý na míru

Vysoká kvalita, pestrost, originalita, nadčasovost a nápaditý design zaměřený na každý detail, to jsou atributy, které se vzájemně spojují v kolekcích značky CAMP DAVID. Jedinečné kolekce bohaté na propracované oblečení jsou rozděleny podle toho, k jakým příležitostem jsou určeny. Díky dobře promyšleným střihům se zdá, jako by byl každý kousek navržený přímo na tělo. Je tedy stoprocentní, že vašemu partnerovi bude vybraný kousek z kolekcí nejen dokonale slušet, ale ještě se v něm bude cítit jako v bavlnce. Váš muž zajisté ocení, když bude mít ve svém šatníku moderní, pohodlné a dobře padnoucí oblečení, na které se bude moci spolehnout v každém okamžiku.


CAMP DAVID obleče od hlavy až k patě

Zaujala Vás značka CAMP DAVID a Vašeho muže ještě víc? Doplňte jeho šatník několika kousky nebo ho rovnou oblečte od hlavy až k patě. To už necháme na vás. Vybrat pro něj můžete charismatická pánská trička, hřejivé bundy nebo mu dopřát kouzlo nadčasové pánské košile.


CAMP DAVID Casual

Mužský, městský, stylový... Od módních kousků až po moderní business oblečení – CAMP DAVID Formal – elegantní, průkopnické designy potkávají progresivní městské střihy. Inovativní vzory a technická vytříbenost jsou ztělesněním aktuálního ducha doby. Moderní a štíhlé střihy podtrhují dynamický a mužný styl.