Luxusní nákupy s Inou T.

Nakupujte stylově s populární fashion bloggerkou

Luxusní nákupy s Inou T. 4 fotografií v galerii

25. 01. 2018 Redakce Móda

V dnešní době, kdy máme kolem sebe tolik krásných a luxusních butiků, se většina z nás může cítit ztracená. Problém je v tom, že málokdo ví, co mu opravdu sluší. Od toho jsou tu však zkušené stylistky, které vám hravě poradí, jaké oblečení se k vám hodí, a jednou u nich je i Ina T.

Ina T. je známá především jako česká módní bloggerka, která se však postupem času rozhodla pomáhat svým čtenářkám a obdivovatelkám i v tom, aby také ony našly svůj styl a samy sebe. Díky svému jedinečnému a zajímavému stylu se stala tváří značky módní návrhářky Liběny Rochové a spolupracuje i s dalšími oblíbenými módními, ale i kosmetickými značkami.


Ina preferuje v módě nadčasovost a kvalitní přírodní materiály

Její slova jsou jasná a každé ženě doporučuje nepodléhat módním trendům, protože ne každému sluší. 


Je fajn vědět, co je zrovna v kurzu, ale daleko lepší je vědět, co sluší přímo vám, mít svůj styl a z aktuálních trendů si vybrat jen pár kousků oblečení, které vám opravdu sedí, ale unosíte je i další sezóny. Na jaro doporučuji koupit kvalitní kabátek v pastelových barvách, kterým oživíte i minimalistický outfit.”


Pokud i vy stále nevíte, co se k vám hodí, nebo jen hledáte perfektní outfit na důležitou událost, nebojte se vyrazit do obchodu se zkušenou profesionálkou. Ina vás nikdy nebude nutit do něčeho, co by vám neslušelo, ale ukáže vám jiný pohled a různé možnosti tak, aby pro vás byly nákupy co nejpříjemnější.

 

Využijte službu módního poradenství a nakupujte se stylistkou až dvě hodiny zdarma. Službu Vám dokážeme zařídit prostřednictvím CONCIERGE na emailu concierge@centrumchodov.cz nebo na telefonu +420 725 842 995. Sdělte nám svá přání nebo potřeby. Těšíme se na Vás!