Nakupujte s Julií

Empatie a vizuální cit jsou pro ni na prvním místě

Nakupujte s Julií 4 fotografií v galerii

04. 02. 2018 Redakce Móda

Každá žena se občas cítí tak, že nemá co na sebe, a je z toho doslova zoufalá. V dnešní době, kdy se módní trendy mění každý den, se není čemu divit. Právě proto však existují módní stylistky, které vám poradí, jak se oblékat či najít svůj osobní styl. Jednou z nich je i zkušená Julia Silajdžić.

Julia má za sebou již několik úspěchů. Absolvovala Školu stylu BACKSTAGE a po jejím dokončení začala pracovat jako stylistka na volné noze. Oblékala tak celebrity z televize Nova nebo Barrandov, kde si ji mnoho moderátorek oblíbilo natolik, že ji využívají i pro soukromé účely. Proto je nám ctí, že začala spolupracovat také s Centrem Chodov a nabídla své služby i našim VIP zákazníkům.

 

Miluje atypické střihy, výjimečné módní doplňky a klobouky

Pokud hledáte svůj styl, nebo se jen potřebujete obléci na určitou významnou příležitost, Julia vám bude k dispozici se svými jedinečnými nápady a citem pro módu. Ráda experimentuje s odlišnými styly – kombinuje sportovní a elegantní styl, a také materiály nebo barvy. S klienty pracuje zcela profesionálně a navíc lidsky, takže to pro vás bude nejen příjemný zážitek, ale možná i zábava.

 

„Móda, styl а fashion je mojí vášní už od dětství. Dobrý outfit dokáže vyjádřit mnohem víc, než že vám to bude slušet. Vnímám hlavně emoce, pocity a celkové naladění dané osobnosti. Správně padnoucí oblečení zvedá sebevědomí, poukazuje na jedinečnost a přednosti, zakryje nedostatky a hlavně dodá nádhernou radost ze sebe sama. A o to – podle mě – jde ve stylingu především.“

 

Stejně jako své vlasy svěřujete profesionálním kadeřníkům, vsaďte na profíka i v oblékání. Vyplatí se to. Využijte službu Fashion styling advisory a nakupujte se stylistkou až dvě hodiny zdarma. Službu Vám dokážeme zařídit prostřednictvím CONCIERGE na emailu concierge@centrumchodov.cz nebo na telefonu +420 725 842 995. Sdělte nám svá přání nebo potřeby. Těšíme se na Vás!