Dárek od srdce

Speciální edice kolekce Generace Charm Club ke Dni matek od THOMAS SABO

Dárek od srdce

30. 04. 2018 Redakce Móda

Společnost THOMAS SABO představuje nejkrásnější způsob jak poděkovat. Nové přívěšky v podobě srdcí ke Dni matek, který emotivně symbolizuje hlubokou lásku mezi matkou a dítětem. V kombinaci s dalšími vzory kolekce Generace Charm Club se stávají jedinečnými vzpomínkami na krásné životní okamžiky.

Speciální promoakce: Pokud zakoupíte produkty z kolekce Generace Charm Club v hodnotě 2.690 CZK nebo 3.900 CZK, společnost THOMAS SABO vám daruje jednoduchý nebo dvojitý řetízek ze stejné kolekce jako dárek. Přívěšky v podobě srdce jsou prodávány v jedinečném dárkovém balení spolu s přáním. Jsou ručně vyrobené ze stříbra 925 Sterling Silver – částečně gravírované, zdobené jemným 18karátovým růžovým zlatem a ozdobené jiskřivými zirkony. Každé mamince se při pohledu na takový dárek rozechvěje srdce. Není maminka, které by takový dárek  nezrychlil srdeční tep.

Speciální promoakce ke Dni matek platí v období od 26.4.2018 do 13.5.2018* ve všech prodejnách společnosti THOMAS SABO, v prodejnách společnosti THOMAS SABO typu „shop-in-shops“, u vybraných partnerů a v internetovém obchodě www.thomassabo.com.