Inspirace pro milovníky módy

THE DESIGNER GALLERY pop-up store v Centru Chodov

Inspirace pro milovníky módy 7 fotografií v galerii

10. 10. 2018 Redakce Móda

Máte rádi módu a nejlépe se cítíte v kouscích od vybraných prestižních značek, které na sobě nemá každý? Atraktivními podzimními kombinacemi se můžete inspirovat například v pop-up storu The Designer Gallery v Centru Chodov, kde probíhá prezentace produktů předních evropských módních značek.

Až do 14. října si mohou zákazníci ve speciálním showroomu, umístěném v prvním patře centra při vstupu A (naproti prodejně Peek & Cloppenburg), užít nákupy prémiových podzimních kousků, které pro ně vybrala stylistka Šárka Štursová. Nechybí zde značky jako Simone Perele, Coccinelle, Weekend Max Mara, Karen Millen, French Connection nebo Marella, s nimiž se jinak zákazníci mohou setkat v klasických kamenných obchodech. 

Samotná pasáž The Designer Gallery je uceleným prostorem s prémiovými značkami pod jednou střechou, který neustále obohacuje svou nabídku. V poslední době došlo například ke zvětšení oblíbené prodejny Michael Kors nebo k novému otevření poboček COS a Hugo Boss. Už brzy si návštěvníci budou moci na Chodově pořídit také produkty tradičních českých firem Tonak a Koutný. 

Zákazníci, kteří jsou členy věrnostního programu Centra Chodov, si mohou navíc zdarma zarezervovat nákupy s módními poradci. Mezi ně patří například známá blogerka Ina T., Klára Klempířová nebo už zmíněná Šárka Štursová. Stylistku si nyní mohou členové věrnostního programu objednat prostřednictvím asistentek v pop-up store nebo online na concierge@centrumchodov.cz.

Více informací na www.centrumchodov.cz nebo www.facebook.com/centrumchodov/.