Teď nebo nikdy

Vezměte útokem poslední slevový týden v obchodech Centra Chodov!

Teď nebo nikdy

23. 01. 2017 Kateřina Obrazová Móda

Cifry na červených tabulích hlásajících slevy za výlohami obchodů vždy na konci ledna dosahují maxima. Lákají zákazníky na poslední týden slev. Nakoupit v těchto dnech levněji vyráží ti, kteří na tuto chvíli strategicky vyčkávali, ale i ti, kteří už surfovali už na první slevové vlně. Jisté je, že svůj úlovek si odnese každý z nich.

Slevy a povánoční výprodeje v těchto dnech v obchodech vrcholí. Všechny vánoční dárkové karty už jsou pomalu proměněné v nové svetry a kabáty, obálky od prarodičů se ztenčují, ale nakupovat by se za zbývající kredit stále dalo. Skvělá příležitost je proto poslední slevový týden v nákupním Centru Chodov.

Na své si v obchodech přijdou váhavci, kteří až dosud odkládali nakupování ve slevovém šílenství i ti, pro které je hledání tíženého kousku v nepřeberném množství zlevněných outfitů koníčkem. Ceny padají dolů zejména u sezónního oblečení, kosmetiky a obuvi. Kdy jindy koupit vysněné kozačky, které za výlohou obchodu okukujete už od listopadu, než právě teď za polovinu ceny!

Pokud se vám do výprodejů nechce, protože jste toho názoru, že už je nabídka probraná a nic nepořídíte, nesmutněte! Jarní kolekce značek už se klubou ven na pulty. Nechcete-li svetr, pořiďte si třeba nový trenčkot a udávejte tak jarní styl v partě svých kamarádek.