Láska haterská

Hledáte lásku? Nejnovějším hitem v seznamování je společná nelibost. Ptáte se, jak je to možné?

Láska haterská 4 fotografií v galerii

08. 02. 2017 Roman Polok Inspirace

Aplikace Hater byla právě spuštěna a už budí nemalou pozornost. Generace mileniálů zvyklých na všeobecné remcání je naprosto nadšená představou o nalezení ideálního partnera skrze společně nenáviděná témata.

Krásné šperky, lahodná čokoláda či dokonale padnoucí oblečení? Ale kdepak, dnešní teenagery spojuje nechuť vstát ráno z postele nebo babiččina počtvrté opakovaná otázka ohledně studijních výsledků.

Také nesnášíš pomalu kráčející chodce na ulici? Pojďme na rande, kde můžeme společně hořekovat na okolí!

Každý z nás má široké spektrum věcí, které nám jdou naprosto proti srsti. Zbrusu nová aplikace Hater tímto otevírá prostor pro individuality, které raději vyjadřují své nechutě. Aplikace je nyní v testovací verzi pro iOS, uživatelé s operačním systémem Android si na svou porci seznamování pomocí „hejtů“ budou muset počkat do jara.

Princip je jednoduchý – rozhraní nabízí tři tisícovky rozličných témat, ke kterým se lze vyjadřovat pomocí čtyř emocí. Tahem dolů se označuje nenáviděné téma, opačným směrem téma zbožňované. Směr doprava či doleva je pak spojen s klasickým – líbí – nelíbí se mi. Samotné jádro seznamování ovšem spočívá ve společné nelibosti, spřízněné duše by se dle zakladatele projektu Brendana Alpera měly spojovat skrze společně sdílené názory.

Tato dynamika zaručuje naprosto unikátní prostor k prolomení komunikační bariéry. Všimli jste si totiž někdy, jak často konverzace začínáte větou: „Víš co mě nejvíc štve?...“? Tvůrci ovšem trefně dodávají, že právě kvůli každodenní negativnosti, která nás obklopuje, potřebujeme lásku dvojnásob.

A co vy, vyzkoušíte tuto novinku? Pokud jste už partnera našli, oslaďte si navzájem život pralinkami Leonidas a pozorně sledujte stránky Unexpected Magazine, kde již brzo budeme soutěžit o výlet do Paříže.