Prolíbejte se až do Paříže

Vyhrajte ve valentýnské soutěži Centra Chodov letenky a ubytování v Paříži pro dva.

Prolíbejte se až do Paříže

10. 02. 2017 Aneta Štefánková Inspirace

Toužíte posnídat se svojí drahou polovičkou croissant a čerstvou kávu s výhledem na ikonický Notre Dame? Projet se loďkou po řece Seině?

Zapojte se do soutěže, kterou Centrum Chodov uspořádalo společně s aerolinkami Air France, a vyhrajte romantický výlet do francouzské metropole pro dva.

Jak soutěžit?
Stačí do soutěžního formuláře originálně odpovědět otázku: Jakým romantickým dárkem byste chtěli potěšit milovanou osobu na Valentýna? Všechny odpovědi, které splní pravidla soutěže, do ní budou zařazeny. Soutěž trvá od 9. do 14. února 2017. Výherce bude určen na základě posouzení originality odpovědi, kterou vybere odborná porota, a vyhlášen na facebookové stránce Centra Chodov.

Tím valentýnské akce v centru nekončí. Na čtvercovém náměstí je od 9. února umístěný fotokoutek spolu s exkluzivní lounge, která je dostupná pro členy Věrnostního programu. Mezi nakupováním si v ní můžete dát sklenku prosecca a ochutnat sladké pralinky. Členové programu navíc zdarma získají zámeček, který můžete připnout na můstek jako romantické znamení lásky.

Současně máte možnost vyfotit se u naší stylové fotostěny, kde navíc po nahrání fotky na Instagram s hashtagem #VALENTYNNACHODOVE budete zařazeni do soutěže o Dárkovou kartu Centra Chodov v hodnotě 3000 Kč. Výherce vybere 15. února odborná porota.

Přejeme vám toho nejzamilovanějšího Valentýna s vašimi nejbližšími.