Prolíbejte se až do Paříže

Prolíbejte se až do Paříže

Vyhrajte ve valentýnské soutěži Centra Chodov letenky a ubytování v Paříži pro dva.

Aneta Štefánková
KategorieInspirace

Toužíte posnídat se svojí drahou polovičkou croissant a čerstvou kávu s výhledem na ikonický Notre Dame? Projet se loďkou po řece Seině?

Zapojte se do soutěže, kterou Centrum Chodov uspořádalo společně s aerolinkami Air France, a vyhrajte romantický výlet do francouzské metropole pro dva.

Jak soutěžit?
Stačí do soutěžního formuláře originálně odpovědět otázku: Jakým romantickým dárkem byste chtěli potěšit milovanou osobu na Valentýna? Všechny odpovědi, které splní pravidla soutěže, do ní budou zařazeny. Soutěž trvá od 9. do 14. února 2017. Výherce bude určen na základě posouzení originality odpovědi, kterou vybere odborná porota, a vyhlášen na facebookové stránce Centra Chodov.

Tím valentýnské akce v centru nekončí. Na čtvercovém náměstí je od 9. února umístěný fotokoutek spolu s exkluzivní lounge, která je dostupná pro členy Věrnostního programu. Mezi nakupováním si v ní můžete dát sklenku prosecca a ochutnat sladké pralinky. Členové programu navíc zdarma získají zámeček, který můžete připnout na můstek jako romantické znamení lásky.

Současně máte možnost vyfotit se u naší stylové fotostěny, kde navíc po nahrání fotky na Instagram s hashtagem #VALENTYNNACHODOVE budete zařazeni do soutěže o Dárkovou kartu Centra Chodov v hodnotě 3000 Kč. Výherce vybere 15. února odborná porota.

Přejeme vám toho nejzamilovanějšího Valentýna s vašimi nejbližšími.

Sleva 20%

Staň se členem věrnostního programu Centra Chodov a získej 20% slevu na všechny nezlevněné produkty v Nike Store

Více o obchodu

Sleva platí jen pro členy věrnostního programu. V případě, že jimi nejste, stáhněte si naši aplikaci.

Stáhnout aplikaci Přidat se online