Patnáct hodin bezchybného vzhledu

Patnáct hodin bezchybného vzhledu

Estée Lauder představuje nové odstíny dlouhodržícího makeupu Double Wear.

Kateřina Obrazová
KategorieMóda

Během náročného dne se neobejdete bez dokonalé pleti. Vlhko, horko a dotyk mohou ale váš ráno perfektně nanesený makeup do večera narušit. Kosmetická značka Estée Lauder našla recept, jak může každá žena s jakýmkoliv odstínem pleti dostáhnout krásného a bezchybného vzhledu po celý den.

Výzkumy Estée Lauder ukázaly, že ženy po celém světe stále hledají ten správný odstín makeupu, který bude přesně odpovídat jejich odstínu pleti, zakryje nedostatky a vytvoří bezchybný vzhled. Tento výzkum také ukázal, že 94 % žen, nosí špatný odstín svého makeupu. Proto, aby každá žena našla ten pravý, rožšířila Estée Lauder řadu svého nejprodávanějšího makeupu Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF 10 o pět nových odstínů. Celá řada tak nyní nabízí celkem 25 odstínů makeupu.Jeho složení nevysušuje, kontroluje mastnotu a neucpává póry. Neobsahuje olej, je odolný vůči vlhkosti, lidskému potu, otěru a je neparfémovaný.

Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF 10, 30 ml je dostupný ve značkových prodejnách Estée Lauder a vybraných parfumeriích.

Sleva 20%

Staň se členem věrnostního programu Centra Chodov a získej 20% slevu na všechny nezlevněné produkty v Nike Store

Více o obchodu

Sleva platí jen pro členy věrnostního programu. V případě, že jimi nejste, stáhněte si naši aplikaci.

Stáhnout aplikaci Přidat se online