Patnáct hodin bezchybného vzhledu

Estée Lauder představuje nové odstíny dlouhodržícího makeupu Double Wear.

Patnáct hodin bezchybného vzhledu

20. 02. 2017 Kateřina Obrazová Móda

Během náročného dne se neobejdete bez dokonalé pleti. Vlhko, horko a dotyk mohou ale váš ráno perfektně nanesený makeup do večera narušit. Kosmetická značka Estée Lauder našla recept, jak může každá žena s jakýmkoliv odstínem pleti dostáhnout krásného a bezchybného vzhledu po celý den.

Výzkumy Estée Lauder ukázaly, že ženy po celém světe stále hledají ten správný odstín makeupu, který bude přesně odpovídat jejich odstínu pleti, zakryje nedostatky a vytvoří bezchybný vzhled. Tento výzkum také ukázal, že 94 % žen, nosí špatný odstín svého makeupu. Proto, aby každá žena našla ten pravý, rožšířila Estée Lauder řadu svého nejprodávanějšího makeupu Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF 10 o pět nových odstínů. Celá řada tak nyní nabízí celkem 25 odstínů makeupu.


Jeho složení nevysušuje, kontroluje mastnotu a neucpává póry. Neobsahuje olej, je odolný vůči vlhkosti, lidskému potu, otěru a je neparfémovaný.

Double Wear Stay-in-Place Makeup SPF 10, 30 ml je dostupný ve značkových prodejnách Estée Lauder a vybraných parfumeriích.