Potkejte se s úspěšnými

V Centru Chodov startuje série motivačních přednášek Unexpected Talks.

Potkejte se s úspěšnými

26. 02. 2017 Redakce Inspirace

Baví vás poslouchat příběhy úspěšných lidí, nebo hledáte odvahu začít něco nového? V Centru Chodov na jaře začínají motivační přednášky, kde vám budeme představovat jednu inspirativní osobnost za druhou.

Setkání se uskuteční každé poslední úterý v měsíci v 1. nadzemním podlaží v sekci Premium Alley. Jako první se v úterý 28. února představí badmintonista Petr Koukal, který se stal devětkrát mistrem České republiky v banmintonu, je trojnásobným účastníkem olympiády a vlajkonošem české výpravy z Londýna 2012. Petr také překonal rakovinu varlat a založil Nadační fond Petra Koukala.

O měsíc později, v úterý 28. března, vystoupí investigativní novinář a reportér Janek Rubeš, který proslul především svými reportážemi o odkrývání nepoctivých pražských taxikářů. V úterý 25. dubna se návštěvníci budou moci setkat s producentem a režisérem Markem Dvořákem alias Markusem, který založil studio Markusfilm zaměřené na reklamní tvorbu.

Přednášky se zajímavými osobnostmi jsou doplněné zajímavým programem a malým občerstvením. Po každé přednášce proběhne VIP shopping, kde jako účastník Unexpected Talks a člen Věrnostního programu obdržíte VIP slevy u vybraných partnerů. S nákupy vám navíc pomohou shopping asistenti a pro návrat domů můžete využít VIP transport mezi 20. a 22. hodinou. Místa jsou omezena, proto svou účast registrujte na adrese uxtalks.centrumchodov.cz.