Vyběhněte v novém!

Objevte nové kolekce Nike a pořiďte si je o 20 procent levněji.

Vyběhněte v novém!

13. 03. 2017 Aneta Štefánková Móda

Jarními novinkami legendární americké značky Nike se táhne jasná linka – snaha o co největší univerzálnost. Designové oblečení i obuv z prvotřídních materiálů se hodí pro různé druhy sportů, ale vyrazit v něm můžete i do města.

V Centru Chodov navíc nejnovější kousky můžete pořídit výhodněji – stačí se bezplatně zaregistrovat do věrnostního programu a získáte 20procentní slevu na celý nákup sortimentu Nike.

V nových legínách Nike Zonal Strength Tights můžete vyrazit běhat, do posilovny, ale i na jógu nebo crossfit. Přímo v látce mají totiž zabudované kompresní zóny vycházející z hlavních svalových skupin, které konkrétní sport aktivuje. Legíny tak snižují svalové vibrace a umožňují pohodlný trénink. Jsou dostupné ve variantě pro muže i ženy a pro větší komfort jsou bezešvé.

Kampaň pro tuto novinku si vzala pod křídla britská zpěvačka, skladatelka, tanečnice FKA twigs, která ve videu pro NikeWomen vrhá světlo na sílu moderního hnutí a definuje sport jako důležitý kanál projevu. Do něj obsadila sebe a dvanáct úspěšných atletů, kteří vyvažují psychickou kondici s fyzickou, zdravím a smyslem pro styl.

V kolekci Nike Tech Pack návrháři propojili sportovní a pouliční styl. Výsledkem je sada šik oblečení, které je funkční i při změnách počasí napříč ročními obdobími. Nové kalhoty Nike Tech Knit jsou o něco užší a více sofistikované než jejich předchozí verze. Vesta Nike Tech Knit, která je inspirována ikonickou kolekcí Nike Windrunner, zase slouží jako ultralehká parka. Designérka Johanna Schneider vytvořila spolu se svým týmem modely, které mohou být jednoduše nošeny spolu nebo každý zvlášť.

Novou tvář dostaly i boty Metcon, které se během tří let na trhu mezi sportovci proslavily jako ideální bota pro trénink. V tomto modelu zvládnete jak silový kardio trénink. Boty jsou navrženy tak, aby poskytovaly co největší oporu při cvicích, jako jsou shyby, angličáky, šplh po laně nebo trénink s činkami.

Pevný gumový obal na patě pro stabilitu nebo speciální potah podrážky ulehčí šplh na laně. Plochá podrážka zase poskytuje stabilitu ve skocích i dřepech. Vršek je vyrobený z balistického vlákna, aby byl lehčí, odolnější, ale zároveň i prodyšný.