Den lásky a úcty k ženám

Oslavte s námi v Centru Chodov Mezinárodní den žen!

Den lásky a úcty k ženám

07. 03. 2017 Redakce Inspirace

Květina potěší snad každou dívčí duši, zvláště pak ta darovaná z lásky nebo pro radost. 8. březen patří každoročně oslavě Mezinárodního dne žen a my pro vás při té příložitosti máme nejen několik tipů na dárky, ale také nachystanou náruč jarních tulipánů, kterými vás zahrneme.

U příležitosti oslav Mezinárodního dne žen jsme spolu s obchody Centra Chodov připravili několik tipů na dárek. V prodejně Esteé Lauder si od 3. do 8. března můžete pořídit luxusní sety s vůněmi AERIN D'OR Fragrance Collection za speciální cenu. V Clinique koupíte řasenku dle vlastního výběru pouze za 350 Kč a v Manufaktuře získáte k nákupu nad 99 Kč mini sprchový gel zdarma.

Kromě speciálních nabídek obchodů potěšíme ve středu 8. března v Centru Chodov každou ženu jarním tulipánem. Přijďte a oslavte s námi tento výjimečný den. Těšíme se na Vás!

Na datum 8. března každoročně připadá Mezinárodní den žen. Původ svátku můžeme hledat v USA, kde se roku 1908 konaly v New Yorku masivní protesty za volební právo žen. U nás se toto datum poprvé oslavovalo v roce 1911. Cíle oslav Dne žen se v průběhu let měnily od politických bojů až po globální boj za mír a spravedlnost.