Otestovali jsme Café Level & Club

Vyrazili jsme na snídani do nové kavárny v Centru Chodov. Jak nám chutnalo?

Otestovali jsme Café Level & Club

19. 03. 2017 Redakce Jídlo

Novou kavárnu Café Level & Club jsme vyrazili otestovat hned týden po jejím otevření a rovnou po ránu. Usadili jsme se do dřevěných křesílek s příjemným světlým čalouněním a objednali si snídani. Začali jsme čerstvě vymačkanou pomerančovou šťávou a cappuccinem, které jsme zkusili v klasické podobě i variantě se sójovým mlékem. Všechny druhy kávy tu připravují z italské Lavazzy, čaje dodává značka Whittington.

Ani se nenadějeme a snídaně je na stole. Na stylovém tácu dostáváme v Café Level & Club křupavé croissanty s máslem, marmeládou a také miskou čerstvého ovoce. Na porcelánovém talířku zase servírka přináší jogurt, müsli, med a opět čerstvé borůvky, jahody, hroznové víno a banán. Jídlu nemůžeme nic vytknout a užíváme si příjemnou odpočinkovou atmosféru. Nadšení jsme z obsluhy, která nám dává pocit, že by nám snesla modré z nebe.V nabídce kavárny jsou také dorty z výrobny La Petite France nebo domácí bábovka a banánový chlebíček s ořechy, který si v kavárně pečou podle receptu majitelky.

„Naše kavárny sází na kvalitu služeb podobně jako tomu bývalo v klasických prvorepublikových kavárnách. Chceme se odlišit od etablovaných „fast foodových“ kavárenských řetězců a nabídnout příjemné zázemí pro schůzky s obchodními partnery či přáteli,“ říká majitelka Petra Nováková. Kavárnu, která je v Centru Chodov umístěná v prvním patře naproti prodejně C&A, rádi využívají také rodiče, kteří mohou pohodlně dohlížet na své děti v přilehlém dětském koutku.

Pokud si tu smluvíte pracovní schůzku, k dispozici máte bezplatnou wi-fi, zásuvky pro dobíjení mobilních telefonů nebo počítačů a za poplatek také tiskárnu. Jestliže spěcháte, kávu si můžete vzít s sebou. A když nasbíráte pět razítek na speciální kartičce, šestou kávu získáte zdarma.