Spojte večeři se zábavou

Vyrazte rovnou z práce na vystoupení stand up komiků do Centra Chodov.

Spojte večeři se zábavou

27. 03. 2017 Redakce Inspirace

Už ve středu 29. března otvírá své brány nová restaurační zóna Grand Kitchen v nové přístavbě Centra Chodov. Nebude jen o skvělém jídle a příjemné atmosféře v designovém prostředí, ale také o zajímavém programu, na který můžete vyrazit třeba hned po práci.

Jednou z pravidelných akcí nové zóny budou Unexpected Comedy, tedy vystoupení stand up komiků každý druhý čtvrtek v měsíci. Žánr stand up komedií se k nám dostal z amerických barů a spočívá v tom, že komik stojí sám před publikem a baví ho jen za pomoci vtipných výstupů na mikrofon.

Jako první vystoupí ve čtvrtek 30. března v rámci Food Festivalu (kde budete moci ochutnat kuchyně nových restaurací) herec, muzikant a bavič Lukáš Pavlásek.

„Jako stand up komik jsem začal vystupovat po všech možných hospodách a klubech na koncertech své kapely, kdy jsem publikum bavil v pauzách mezi písničkami. Známý jsem pak začal být až díky vystupování v pořadu Na Stojáka, který díky televizi HBO a především díky sdílení videí na youtube, dostal tento žánr mezi širší veřejnost,“ popisuje Lukáš Pavlásek, který se svými vtipnými vystoupeními jezdí po klubech, kavárnách a divadlech po celé republice. V Centru Chodov vystoupí společně se svými kolegy ze skupiny Komici s.r.o. Danielem Čechem a Dominikem Lvem Heřmanským.

Jako další vystoupí ve čtvrtek 13. dubna komik Miloš Knor.

A tím akce Grand Kitchen nekončí. Vždy poslední úterý v měsíci se tu koná akce Unexpected Talks, kde se můžete setkat s inspirativními osobnostmi. Každou první neděli v měsíci se pak v Grand Kitchen uskuteční zábavný program pro děti Unexpected Kids Show, poprvé můžete vyrazit v neděli 2. dubna.

Pokud do Grand Kitchen zajdete na večeři v pracovní den, ve vybraných restauracích dostanete mezi 18. a 20. hodinou nápoj k jídlu zdarma.