Spojte večeři se zábavou

Spojte večeři se zábavou

Vyrazte rovnou z práce na vystoupení stand up komiků do Centra Chodov.

Redakce
KategorieInspirace

Už ve středu 29. března otvírá své brány nová restaurační zóna Grand Kitchen v nové přístavbě Centra Chodov. Nebude jen o skvělém jídle a příjemné atmosféře v designovém prostředí, ale také o zajímavém programu, na který můžete vyrazit třeba hned po práci.

Jednou z pravidelných akcí nové zóny budou Unexpected Comedy, tedy vystoupení stand up komiků každý druhý čtvrtek v měsíci. Žánr stand up komedií se k nám dostal z amerických barů a spočívá v tom, že komik stojí sám před publikem a baví ho jen za pomoci vtipných výstupů na mikrofon.

Jako první vystoupí ve čtvrtek 30. března v rámci Food Festivalu (kde budete moci ochutnat kuchyně nových restaurací) herec, muzikant a bavič Lukáš Pavlásek.„Jako stand up komik jsem začal vystupovat po všech možných hospodách a klubech na koncertech své kapely, kdy jsem publikum bavil v pauzách mezi písničkami. Známý jsem pak začal být až díky vystupování v pořadu Na Stojáka, který díky televizi HBO a především díky sdílení videí na youtube, dostal tento žánr mezi širší veřejnost,“ popisuje Lukáš Pavlásek, který se svými vtipnými vystoupeními jezdí po klubech, kavárnách a divadlech po celé republice. V Centru Chodov vystoupí společně se svými kolegy ze skupiny Komici s.r.o. Danielem Čechem a Dominikem Lvem Heřmanským.

Jako další vystoupí ve čtvrtek 13. dubna komik Miloš Knor.

A tím akce Grand Kitchen nekončí. Vždy poslední úterý v měsíci se tu koná akce Unexpected Talks, kde se můžete setkat s inspirativními osobnostmi. Každou první neděli v měsíci se pak v Grand Kitchen uskuteční zábavný program pro děti Unexpected Kids Show, poprvé můžete vyrazit v neděli 2. dubna.

Pokud do Grand Kitchen zajdete na večeři v pracovní den, ve vybraných restauracích dostanete mezi 18. a 20. hodinou nápoj k jídlu zdarma.

Sleva 20%

Staň se členem věrnostního programu Centra Chodov a získej 20% slevu na všechny nezlevněné produkty v Nike Store

Více o obchodu

Sleva platí jen pro členy věrnostního programu. V případě, že jimi nejste, stáhněte si naši aplikaci.

Stáhnout aplikaci Přidat se online