Vyrazte na festival jídla

Objevte chutě nových restaurací Grand Kitchen na food festivalu od 29. března do 2. dubna.

Vyrazte na festival jídla

28. 03. 2017 Redakce Jídlo

Milovníci jídla mohou jásat! Ve středu 29. března zavře stávající food court v 1. podlaží nad kruhovým náměstím a otevře se zbrusu nová restaurační zóna Grand Kitchen v nové části Centra Chodov v 1. a 2. podlaží. Její fungování odstartuje velkolepý pětidenní food festival, který přinese ochutnávky jídel z nových podniků a zajímavý kulturní program.

Restaurační zóna Grand Kitchen, která se nachází v nové přístavbě Centra Chodov, nabídne přes dvacet nových restaurací včetně podniků, kam můžete zajít na večerní posezení s přáteli. Co třeba vyrazit na skvělý burger do Tom’s Burger, sami si točit pivo v The Pub, ochutnat Asii ve Spicymamě nebo se nechat unést nabídknou Running Sushi Makakiko?

Pokud se chcete seznámit s nabídkou nových restaurací, vyrazte na food festival, který se uskuteční od středy 29. března do neděle 2. dubna. Budou připravené ochutnávky restaurací Spicymama, Sugarmama, Parky´s , BistRAWveg, Cafe Level & Club, Ugo Salaterie, Fruitisimo, Grand Moravia, Starbucks, Mr. Donut, Kusmi Tea, The Pub. Setkat se můžete i se včelařem Augustinem Uváčikem, který povede přednášky o chovu včel.

Festival se uskuteční na dvou stanovištích – na kruhovém náměstí a na hlavním pódiu ve 2. Patře. Ve všední dny se akce koná od 16 do 20 hodin, o víkendu od 11 do 17 hodin.

Jak získat ochutnávku?

Testování široké palety mezinárodních kuchyní se můžete zúčastnit, pokud jste členem věrnostního programu Centra Chodov nebo se do něj na místě zaregistrujete. A je to velmi snadné. Stačí zajít za hosteskami u označených stánků, na infostánek nebo se přihlásit v šatně. Nejrychlejším způsobem je mobilní aplikace, kterou si můžete stáhnout do chytrého telefonu a registrovat se online.

Jako člen věrnostního programu dostanete kartičku s programem festivalu. Na této kartičce jsou znázorněna políčka symbolizující jednotlivé restaurace. V každé z nich můžete absolvovat jednu ochutnávku v označeném stánku, za kterou dostanete razítko. Na kartičce jsou tři prázdná políčka - u nich si můžete vybrat, kterou ochutnávku si dáte znovu.

Vyrazte po práci za kulturou

Grand Kitchen není jen o skvělém jídle a příjemné atmosféře, ale pravidelně se tu budou konat kulturní akce. Startují právě během food festivalu ve čtvrtek 30. Března v 19 hodin, kdy tu v rámci Unexpected Comedy vystoupí stand-up komik Lukáš Pavlásek. Vystoupení komiků se v Grand Kitchen uskuteční každý druhý čtvrtek v měsíci. K akci se váže nabídka nápoj zdarma, která platí od pondělí do pátku pro členy věrnostního programu ve vybraných restauracích Grand Kitchen.

V neděli 2. dubna pak vyrazte se svými nejmenšími do dětské zóny v Grand Kitchen, kde se od 10 do 13 hodin uskuteční dětský program se soutěžemi a zdobením cupcaků.