Odvoz s nákupem až ke dveřím domu

Nakupujte nalehko s nadstandardní službou VIP transport.

Odvoz s nákupem až ke dveřím domu

31. 03. 2017 Kateřina Obrazová Inspirace

Znáte to. Přišlo jaro a přineslo průvan do vašeho šatníku. Neskutečná potřeba pořídit si nové trendy svršky, jarní botky, stylové pulovry nebo svěží parfémy. V takové chvíli přichází na program odpoledne pořádný shopping.

Strávit odpoledne běháním po obchodech může být někdy ale pěkná dřina, obzvlášť, když na jeho konci držíte v každé ruce několik nákupních tašek.

Centru Chodov vám proto nabízí možnost zpříjemnit si, a především usnadnit si nakupování a následnou cestu domů.

Nadstandardní služba VIP transport, tedy privátní odvoz s nákupem, se řadí mezi prémiové služby věrnostního program Centra Chodov. O váš komfort se stará osobní řidič, který vás nejen bezpečně doveze luxusním vozem až do vzdálenosti 25 kilometrů, ale pomůže vám i s těžkými nákupními taškami až na práh domu. To vše zdarma. A co k tomu potřebujete?

  • Buďte členem věrnostního programu Centra Chodov
  • Pochlubte se hosteskám svou účtenkou
  • Kdy můžete nakupovat nalehko

Můžete tak učinit prostřednictvím registrace na webové stránce centra zde nebo stažením aplikace Centra Chodov do svého chytrého telefonu. Aplikace je dostupná ke stažení jak pro Android tak pro iOS. Cestou k vaší kartě věrného zákazníka mohou být i hostesky, které vám registraci zajistí v den služby VIP transport přímo u pultu věrnostního programu.

Kromě věrnostní karty či aplikace v mobilu budete hosteskám u věrnostního pultu předkládat i účtenky od vašich nákupů. Abyste mohli využít VIP transport zdarma, musí jejich celková hodnota dosáhnout 5000 korun.

Službu VIP transport vám zprostředkují hostesky každý pátek v čase 14:00 až 19:00 hodin. Jejich stanoviště najdete na Čtvercovém náměstí před prodejnou C&A u eskalátorů. Jakmile zkontrolují vše potřebné, dovedou vás k přistavenému vozu, nemusíte se proto bát, že budete bloudit s taškami v podzemním parkovišti.

Službu poskytujeme také každé poslední úterý v měsíci po akci Unexpected Talks – od 20:00 do 22:00 hodin

Nechte se hýčkat VIP službami Centra Chodov a zažijte nakupování ve stylu filmu Řidič slečny Daisy.