Jarní průvan v šatníku

Vyzkoušeli jsme, jaké to je nakupovat s osobní stylistkou.

Jarní průvan v šatníku

01. 04. 2017 Aneta Štefánková Móda

Ztrácíte se v módních trendech, nevíte, jak je k sobě sladit, nebo si potřebujete vyladit vlastní styl a zjistit, co vám sluší? Využijte služby osobní stylistky, která s vámi vybere kousky, které vám dokonale padnou.

Se stylistkou Inou se scházíme ve středu v podvečer u kavárny Starbucks nad kruhovým náměstím v Centru Chodov. Tohle místo se jí prý osvědčilo, protože se tu s klientkou vždy zaručeně najde.

Když jsme si schůzku potvrzovaly, chtěla Ina vědět, zda sháním konkrétní kousek, preferuji určité značky, nebo jestli se chci prostě jen zorientovat v aktuálních jarních trendech. Zvolila jsem třetí možnost a hlavně jsem byla zvědavá, v čem jsou nákupy s osobní stylistkou jiné než s kamarádkou.

„Během nákupů razím stejnou filozofii jako na svém blogu. Nenechat se svazovat trendy, ale vytvořit si vlastní osobní styl a ten si pak budovat a doplňovat,“ říká mi na uvítanou Ina a míříme do prodejny Max & CO., která mě láká už od svého podzimního otevření.

Spíš než blyštivým kouskům a potiskům dávám přednost jednoduššímu oblečení, které se dá dobře kombinovat. Ina mi vybírá bílé šaty a tmavomodný kabátek, který doplňuje zářivě žlutou kabelkou. Přiznávám, že ve svém šatníku nemám snad žádný kousek v této barvě, protože ji moc nemusím. Ale tenhle doplněk mě nadchne, i když bych po něm sama asi nesáhla. A hned vidím první přidanou hodnotu stylistky. Do ničeho mě nenutí, ale otvírá mi obzory a inspiruje mě ke kouskům, které bych sama přehlédla.

V prodejně Stefanel jsem zase oblékla zvonáče, které jsou žhavým trendem letošního roku. Nejenže mě pocitem vrátily do gymnaziálních dob, ale skvěle potrhly celkový outfit.

Nakupování se stylistkou ale nemusí být jen o oblečení. „S jednou klientkou jsem už vybírala dioptrické brýle, s jinou doplňky do domácnosti a před Vánocemi jsem pomáhala i nakupovat vánoční dárky. Nic není problém,“ popisuje Ina.

Abyste mohli službu stylistky využít, stačí se zaregistrovat do věrnostního programu. Nejrychlejším způsobem je mobilní aplikace, kterou si můžete stáhnout do chytrého telefonu a registrovat se online. Přihlásit se ale můžete I u hostesek na infostánku nebo v šatně. Služba není podmíněna tím, že musíte utratit určitou částku. Můžete si zkrátka dopřát chvilku pro sebe a dopřát si pocit výjimečnosti.