Jaro ve velkém stylu

Jaro ve velkém stylu

Užijte si jarní nákupy v novém Centru Chodov se slevovou knížkou!

Kateřina Obrazová
KategorieInspirace

Oslavte s námi nově otevřenou část Centra Chodov a přijďte si pro svou jarní slevovou knížku, se kterou můžete až do 16. dubna nakupovat oblečení i jíst v nově otevřených restaurací výhodněji.

Nová Grand Kitchen Centra Chodov má za sebou první týden provozu, během kterého jste mohli ochutnat všechny chutě světa na food festivalu, užít si zábavu při stand-up vystoupení Lukáše Pavláska či kochat se při pohledu na jarní kolekce v nově otevřených obchodech. Aby té radosti nebylo málo, nachystalo pro vás centrum jarní slevovou knížku, se kterou můžete nyní nakupovat oblečení a jíst v nově otevřených restaurací výhodněji.

Kromě slev na módu nebo kosmetiku totiž v knížce najdete i kupóny, se kterými se prokoušete chutěmi nově otevřené restaurační zóny Grand Kitchen, která se slavnostně otevřela 29. března 2017. Těšte se tak na zvýhodněná menu nebo nášup k běžným porcím. Slevy na oblečení budete moci využít hlavně v obchodech se sportovní módou, na nákup obuvi, kosmetiky i doplňků.

Do této jarní akce se akce zapojily i nové značky nákupní galerie, jako například britská klasika Barbour.

Slevovou knížku dostanete zdarma na infostánku centra nebo v prostoru šatny. Přijďte si pro ni a užijte si jaro ve velkém stylu!

Sleva 20%

Staň se členem věrnostního programu Centra Chodov a získej 20% slevu na všechny nezlevněné produkty v Nike Store

Více o obchodu

Sleva platí jen pro členy věrnostního programu. V případě, že jimi nejste, stáhněte si naši aplikaci.

Stáhnout aplikaci Přidat se online