Velikonoce od mistrů čokolády

Velikonoce od mistrů čokolády

Kupte si Zlatého zajíčka Lindt a vytvořte mu stužku podle svého přání.

Kateřina Obrazová
KategorieInspirace

Od 8. do 16. dubna zažijete v Centru Chodov svět plný čokolády Lindt, velikonočních zajíčků a zábavy. Zastavte se s dětmi pro Zlatého zajíčka Lindt, čeká na vás spousta překvapení!

Oblíbený Zlatý zajíček od švýcarských mistrů čokolády letos o Velikonocích potěší v Centru Chodov nejednoho koledníka.

Na Kruhovém náměstí před prodejnou Datart totiž vyrostla louka, na které se pasou Zlatí zajíčci Lindt z mléčné i hořké čokolády. Můžete se ji zde rovnou koupit a navrhnout jim na ikonickou červenou stužku s třpytivou rolničkou vlastní velikonoční vzkaz. Ten vám přímo na místě vytisknou a upevní milí asistenti pop-up stánku Lindt.


Kromě zaječích doupat skrývá čokoládová louka řadu další zábavy. Třeba se můžete vyfotit v zajíčkovských ouškách a velkým plyšovým ušákem u fotostěny, děti si také mohou u připravených stolků vymalovat obrázky s velikonočními motivy či vyzkoušet zaječí tetovačky, které dostanou při koupit čokoládových dobrot.


Velkým lákadlem je také obří nafukovací zajda, který je pýchou celé Lindt instalace. Přijďte si k němu pro svou nadílku – čokoládového Zlatého zajíčka, který je po generace stejně důležitou součástí Velikonoc jako velikonoční vajíčka.

Sleva 20%

Staň se členem věrnostního programu Centra Chodov a získej 20% slevu na všechny nezlevněné produkty v Nike Store

Více o obchodu

Sleva platí jen pro členy věrnostního programu. V případě, že jimi nejste, stáhněte si naši aplikaci.

Stáhnout aplikaci Přidat se online