Šmrnc britského venkova

Slavná britská značka Barbour otevřela stylový butik v Centru Chodov.

Šmrnc britského venkova 8 fotografií v galerii

12. 04. 2017 Aneta Štefánková Móda

Princ William a jeho žena Kate se procházejí se svým psem po mořském pobřeží a navzdory zataženému počasí se smějí. Od hlavy až k patě jsou oblečení ve stylovém volnočasovém oblečení značky Barbour a anglický déšť si na ně nepřijde. Ne, to není marketingový tah. Britská královská rodina oficiálně obléká tuto značku od roku 1974, kdy jí dokonce udělila první královský dekret. Nyní můžete vyzkoušet stylové a funkční oblečení i vy. Na dosah ho máte v novém butiku Centra Chodov.

Ikonické voskované bundy a další ležérní oblečení pro volný čas vyrábí už pátá generace rodinné firmy, kterou v roce 1894 založil John Barbour. Značka nabízí kompletní šatník funkčních, stylových a pečlivě vypracovaných oděvů v klasickém designu. V sortimentu najdete vše od ponožek a šátků přes tašky a klobouky po košile, kalhoty obuv a typické voskované bundy, které vás ochrání i před neustávajícím deštěm. Vše spojuje kvalita, trvanlivost a vhodnost k danému účelu. Barbour je značka britská až na kost a v jejím oblečení vás žádné počasí nepřekvapí.

V kolekci jaro-léto, která je v nabídce butiku v Centru Chodov, se kromě prodyšných kabátků a bund z voskované bavlny v pestrých barvách objevují tartanové košile, stylové košilové šaty, trička, halenky, kožené bundičky, nebo šaty.