Načerpejte jarní inspiraci

Přečtete si nové vydání Unexpected Magazine, které právě vykvetlo.

Načerpejte jarní inspiraci

18. 04. 2017 Kateřina Obrazová Inspirace

Opět po čtvrt roce spatřilo světlo světa nové číslo Unexpected Magazine Centra Chodov, které je ušité z nejnovějších módních trendů, inspirativních článků, silných rozhovorů a tipů, jak si zpříjemnit nadcházející jarní sezónu. Takže, hoďte si nožky nahoru a hurá do čtení.

Hlavním tématem jarního vydání magazínu je móda v kanceláři. Vyzpovídali jsme tři topmanažery s citem pro oblékání a zeptali se na jejich módní vychytávky. Tuto foto story v magazínu doplňuje řada shopping guides, které vám pomohou například při výběru vhodného outfitu do kanceláře.

Na obálce magazínu vystřídala tentokrát Simonu Krainovou další z našich předních a světově uznávaných modelek Alena Šeredová, která nám v otevřené zpovědi prozradila, jak se jí žije v Itálii se dvěma syny poté, co se rozešla s fotbalovou hvězdou Gianluigim Buffonem.

Na dalších stránkách nahlédneme pod pokličku dostavbě Centra Chodov, především pak zaostříme na novou restaurační zónu Grand Kitchen, která se zde otevřela již 29. března. Provedeme vás novými restauracemi, kterých je tu opravdu celá řada.

Na skok se také podíváme, jaké trendy diktuje londýnská gastro scéna a co znamená umění odpočívat, vám prozradíme v článku o dánském hygge.

Užívejte jara plnými doušky a přijďte si do Centra Chodov pro svůj magazín!

Pokud jste členem věrnostního programu Centra Chodov, vyzvedněte si svůj magazín na infostánku v nákupním centru. V opačném případě si stačí stáhnout aplikaci Centrum Chodov a obsluha infostánku vám magazín též předá. Seženete ho také ve vybraných kavárnách, kadeřnictvích a beauty salonech v centru Prahy.