Objevte americký poklad

Už jste prozkoumali největší prodejnu značky GANT ve střední Evropě?

Objevte americký poklad

18. 04. 2017 Redakce Móda

Když Bernard Gant v roce 1949 zakládal značku GANT, zaměřoval se hlavně na ručně šité košile. Ty se rozšířily i v univerzitních kampusech a staly se tajným symbolem zamilovaných vysokoškoláků. Pokud si chlapec našel dívku, rozstřihl si poutko našité zvenku košile, aby ukázal, že už není k mání. Dnes je značka GANT globálním symbolem amerického životního stylu s evropskou elegancí. A v Centru Chodov otevřela na konci března vlajkovou prodejnu, která je největší na území Česka, Slovenska a Maďarska. Pojďte ji s námi prozkoumat!

Vlajkový obchod GANT se nachází v nové části Centra Chodov a nabízí nevšední nákupní zážitek. „Prodejna o ploše 280 m2 je rozdělená na dámskou a pánskou část s vlastními lounge zónami s krby. Novinkou je samostatná sekce na doplňky a obuv a samostatná část pro děti, “ představuje Martin Florian, Store Concept Director společnosti Vermont, která obchod v centru otevřela. V saloncích, které jsou součástí obchodu, si můžete posedět v pohodlných křesílkách a začíst se do designových magazínů, které jsou k dispozici.

Ve stylovém butiku GANT v Centru Chodov samozřejmě najdete nejnovější jarní kolekci. Spojujícím prvkem jsou prodyšné materiály z přírodních vláken, které jsou ideální pro teplé období roku trávené ve městě i pro odpočinek na venkově.

Novinkou je minikolekce Gear Up pro městské cyklisty, která je díky svým inovativním a vysoce funkčním prvkům přímo určena pro cestu do kanceláře.

Nás zaujala hlavně kolekce GANT Rugger, která se inspiruje uměním, ekologií a folklorem. Najdete v ní košili Dreamy Oxford Banker Dobby Dylan Collar s celoplošným puntíkovaným vzorem, jejíž obdobu míval často na sobě právě Bob Dylan. Kolekce GANT Rugger také objevuje motivy švédské folklorní umělkyně Karin Larsson, které se v podobě květinových výšivek zdobí jednotlivé kousky.

Poprvé se také tuto sezonu představí „aktivní košile“, tzv. Tech Prep – klasické košile oxfordského střihu obohacené o funkční vlastnosti, díky kterým vás oblečení bude při pohybu chladit. Aktivní košile GANT jsou vyrobeny z maximálně prodyšné, rychleschnoucí a odolné tkaniny, která je, tak jak je u GANT vždy zvykem, velmi měkká a příjemná na dotek. A jsou také dokonalým příkladem toho, jak se váš tradiční šatník dá pojmout inovativně tak, že jednotlivé kousky můžete používat na více příležitostí.