Napapijri Fall/Winter 2016

Podzimní kolekce značky Napapijri spojuje svět města a přírody.

Napapijri Fall/Winter 2016

15. 09. 2016 Redakce Móda

Značka Napapijri již téměř 30 let navrhuje oblečení pro neočekávané cestování, ve kterém propojuje světy kultury, přírody a umění. Ve svém portfoliu vždy zdůrazňuje pozitivní a ohleduplný přístup k přírodě samotné - stoprocentně bez kožešin a bez použití peří. Nová kolekce podzim/zima 2016 představuje v tomto duchu hned šest pánských a čtyři dámské designové styly, podporující dobrodružství v městských i přírodních prostředích.

PRO NĚJ

CONTEMPORARY TAILORING je křižovatkou, na které se stýkají outdoorový duch a špičkový krejčovský přístup. Společně vytváří sportovní výbavu s versatilním městským appealem. Látky jsou zpracované lehkou opraností ve směsi výrazných odstínů, oživených jasnými barvami vlajky a špičkovou grafikou.

INVENTIVE NOMAD je víkendový cestovatel, který uniká z města oblečen do pohodlných šatů, v jejich stylu se mísí řemeslnost s grafickými nomádskými vlivy. Proměnlivé textury mísí kašmírové motivy, originální potisky a detaily. Výšivky a barvy vytváří bohaté vizuální efekty, spolu s nášivkami a pruhy geometrických vzorů.

BRIGHT OUTDOORS je svět brilantních primárních barev, ideální společnost pro objevování nových měst a kultur. Toto esenciální oblečení je pohodlné, funkční a dobře chrání. Kontrast jim dodávají barevné bloky, intenzivní techniky barvení látek, plnobarevné kostky a vlnovky, štědré použití nášivek.

REFINED MILITARY je reinterpretace armádních trendů s městským, monochromatickým přístupem. Neutrální tóny kombinují nové efekty kamufláže s vlnitou flísovinou jako dominantní látkou. V dynamickém seskupení různých textur a materiálů je Norská vlajka konstantním prvkem, symbolizovaným na všech nášivkách a grafikách.

UTILITY SPORTSWEAR je charakterizován techno-funkčními a obalovými materiály, zakotvenými v kvalitách termoregulace a prodyšnosti. Set tvoří superlehká bunda z Eko-peří, pláštěnka, větrovka, designované na outdoorový výkon v běžném denním životě.

Výběr HERITAGE APRÉS SKI zahrnuje hřejivé a pohodlné kusy. Od bund barvených po ušití až po ikonický Rainforest ve vlnité flísovině, výzkum Napapijri otvírá dveře také materiálům jako jsou laminovaná vlna, micro polar strech fleece, a Cordura a Ripstop barvené po ušití. A všichni samozřejmě obdivují nové Skidoo, nyní jako opravdovou parku v krátké i dlouhé verzi, s kapucí lemovanou měkkou eko-kožešinou.

HI-SKI je alpský příběh, bohatý na funkční látky a technické detaily, dostupný v měkkém barevném bloku a různorodé paletě materiálů. Na doplnění lyžařských bund se sladěnými kalhotami obsahuje kolekce taky sportovní zimní kabát, lehké vlněné sako a kusy v Corduře nebo laminované strečové látce.

PRO NI

UP DOWNTOWN je styl začátku sezóny. Fokus je na bundy použitelné 24/7, včetně mikro quiltových THERMOFIBRE Aeronů, technickém jersey-effect duvetu, Rainforestu s kamo potiskem a sportovní parce. Jednobarevné topy a svetry jsou charakterizované hřejivou lehkou vlnou a zahalujícím vlnitým efektem, se sladěnými nášivkami s vlajkou v různých velikostech.

REWORKED HERITAGE je koncept v přímém dialogu s Heritage a DNA značky, zamýšlený pro venkov nebo hory. Perfektní zimní parka je znovuobjevena s odepínatelnou podšívkou z vlnitého flísu a módního lemování z eko-kožešiny. Ikonický Rainforest je znovudefinován použitím technické látky s etnickým pilovitým vzorem, společně s eko-krátkosrstou jehněčinou a vlnitým flísovým povrchem. Zajímavá grafická nálada zdůrazňuje výšivky, potisky a nášivky, včetně Norské vlajky s ručním vzorem doplněným květinovou grafikou.

APRÉS CHIC je luxusní aprés ski oblečení, které se obléká před a po lyžování, ideální na uvolněný víkend v Alpách, na vycházky mezi okouzlujícími horskými boudami. Bundy a saka jsou v dvojitém nylonu se zubovitým úpletem, nebo v technické strečové látce pásových stylů. Flísové tkaniny jsou hřejivé a ultra měkké, stejně jako kápě z eko-jehněčiny a vlněný kabát s květinovým tapetovým motivem v přírodních tónech.

HERITAGE SKI znamená čas pro akci, přijímání výzev a dobývání bílých vrcholků. Oblečení na ven vzývá základní hodnoty výkonu, ochrany a odolnosti, navržené s hřejivým lemováním a strečovými všivkami po stranách, které mají umožnit maximální svobodu pohybu. Barvy jsou ostré a jasné, od růžové a tyrkysové po výraznou černou a bílou. Všechny bundy jsou doplněny o pohodlné a dobře padnoucí kalhoty vyrobené ze super pružné techno-tkaniny. Ikonické bundy Skidoo a Skidoo Open jsou esenciální a Armes odhaluje půvab lehkého Ripstopu doplněného THERMOFIBRE izolací a huňatou flísovou podšívkou.