Nákupy, které vydělávají

Charitativní víkend Premium Fashion Brands vynesl 102 300 korun.

Nákupy, které vydělávají

24. 04. 2017 Redakce Móda

Modelka Kateřina Sokolová nezaložila nadaci Auttalk na pomoc rodinám s autistickými dětmi proto, že jsou dnes charitativní akce in. Autismem trpí její mladší bratr, takže sama ví, jak záchvaty této nemoci probíhají. Na podporu nadace se ve dnech 31. března – 2. dubna uskutečnil v prodejnách skupiny Premium Fashion Brands charitativní víkend, během kterého se podařilo vybrat finanční částku 102 300 korun.

Na první dubnový víkend připravily obchody ze sítě Premium Fashion Brands, kam spadají mimo jiné i butiky BELTISSIMO, Armani Jeans, Trussardi Jeans a podobně, speciální nákupní akci. Zákazníci, kteří si koupili o tomto víkendu módní kousky z nové jarní a letní kolekce, podpořili současně prostřednictvím nadace AutTalk Kateřiny Sokolové autisticky postižené děti. Z každého zakoupeného produktu putuje do nadace 100 Kč. Na akci dorazili v robotu 1. dubna i další ambasadoři značky, například zpěvačka Dara Rolins nebo herečka Sara Sandeva.

„Jako zástupci značek spadajících do segmentu dostupné prémiové módy, jsme si vědomí, že každá byť malá částka věnovaná na dobrou věc, může mít výrazný dopad. Máme radost, že se nám i díky osobnostem jako je Dara Rolins, Sara Sandeva, David Bisek nebo Katka Sokolová podařilo během víkendu vybrat finanční částku 102 300 korun. Díky ní budou v nadaci AutTalk schopni pořídit pro konkrétní žadatele například speciální terapie, didaktické pomůcky, tablety a řadu dalších potřebných věcí,“ říká za organizátory akce Anna Gruberová.

Zákazníci, kteří během víkendu navštívili butiky BELTISSIMO, Hugo Boss, GEOX, Armani Jeans, Versace Jeans, atd., mohli kromě nákupů s celebritami využít profesionální poradenské služby předních českých stylistů.