Nespresso Pop-up store

Když se uprostřed shopping mallu objeví kávový boutique…

Nespresso Pop-up store

15. 09. 2016 Kateřina Obrazová Jídlo

Pop-up store je obchod, který se nečekaně objeví a pak zase zmizí. Jeden takový se začátkem září zjevil přímo uprostřed Centra Chodov, voní kávou, ale rozhodně jen tak nezmizí. Stojí za ním značka Nespresso, která tímto ojedinělým konceptem otevřela již čtvrtý Nespresso Boutique v České republice.

Značka Nespresso je průkopníkem a zároveň trendsetterem v oblasti porcované kávy nejvyšší kvality. Za deset let působení na českém trhu si na svou stranu získala zákazníky, kteří oceňují nejen kvalitní kávu, ale také moderní kávovary a špičkový servis. Toho se jim dostává i díky službám obchodů Nespresso Boutique. Proto se společnost rozhodla na začátku září otevřít další butik, poprvé však jako pop-up store.

Menší a kompaktnejší stánek, který se pyšní kapslovou stěnou, která pojme 54.800 kapslí, nabízí sortiment a škálu služeb jako klasický boutique. Zákazníci zde kromě prodejní zóny naleznou degustační a ochutnávkovou část, kde si mohou vychutnat kteroukoli z 24 druhů Grands Crus káv, a nechybí ani recyklační zóna pro odevzdání použitých kapslí.

Ku příležitosti otveření pop-up obchodu, jehož stavba zabrala pouhé dva dny, zde Nespresso spustilo prodej limitované edice kávy. Jedná se o unikátní a velmi silnou směs Cafezinho do Brasil, jejíž chuť je inspirována bohatou, barvitou a živou brazilskou kávovou kulturou. Cafezinho (v brazilské portugalštině malá káva) je víceméně synonymem pro uvítání spojené s podáváním šálku kávy při návštěvě domácnosti či firmy.

Michaela Illíková, kávová ambasadorka značky Nespresso nám prozradila, jak si Cafezinho do Brasil nejlépe vychutnat:

Připravte si kávu o velikosti 25 ml a doplňte našlehaným mlékem pro chutné cappuccino, ve kterém se spojuje sladkost mléka s aromatem soli, hořkostí a tóny vzniklými z pražení, které připomínají slané arašídy. Další možností je přidat 40 ml kávy do 100 ml našlehaného mléka. Vznikne vám tak sladké latte macchiato, které se bude vyznačovat zaobleným tělem, aroma vlašských ořechů a lehce kouřovou dochutí.

Jako každá limitovaná edice bude i káva Cafezinho do Brasil dostupná jen po omezenou dobu, tak si pospěšte, než vám z pultu nového pop-up Nespresso butiku nenávratně zmizí...