První prodejna Dormeo home v Praze

První prodejna Dormeo home v Praze 9 fotografií v galerii

26. 10. 2017 Redakce Inspirace

​Dormeo letos slaví 15 let a k této příležitosti se 11. října otevřela první prodejna Dormeo home v Praze v nové části moderního Centra Chodov! Dormeo nabízí vše, co potřebujete pro zdravý a kvalitní spánek, pohodlné lenošení i mnoho dalších výrobků pro Váš spokojený domov.

Od roku 2002, kdy představili svůj první produkt, však uběhla řada let a miliony lidí z celého světa si pořídili do svých domovů Dormeo, jednu z nejsilnějších značek řešící problémy se spánkem. Jeden po druhém objevili důvody, proč se tato kdysi malá společnost, nabízející pouze jednu matraci, rozrostla v mezinárodní, renomovanou a důvěryhodnou značku, nabízející nyní více jak 300 různých výrobků pro kvalitnější spánek a dostala se do milionů ložnic po celé Evropě.

V dnešní uspěchané době spíme čím dál kratší dobu, a proto je důležité dopřát si alespoň kvalitní spánek. Právě s tím Vám pomůžou odborníci v naší nové prodejně Dormeo home, patřící do portfolia společnosti Studio Moderna působící ve 21 zemích.

Prodejna Dormeo home ale nebude mít v nabídce pouze matrace a doplňky do ložnice. V prodejně naleznete spoustu dalších produktů, jako jsou například kvalitní kuchyňské produkty značky Delimano, mezi které patří bestseller NutriBullet, revoluční supermixér nejen pro přípravu smoothie, dále výrobky značky Rovus, které se postarají o úklid a čistotu Vaší domácnosti. Můžete se tak těšit na moderní vychytávky pro Váš domov a zejména na čistý, jedinečný koncept, který promění každý nákup v příjemný a nezapomenutelný zážitek.
Prodejnu Dormeo home najdete v 0. podlaží vedle DM drogerie.