Armani Exchange podzim/zima 2017: Svěží a cool streetwear móda

Armani Exchange podzim/zima 2017: Svěží a cool streetwear móda 6 fotografií v galerii

03. 11. 2017 Redakce Móda

Chcete osvěžit svůj šatník a vpustit do něj novou energii, která je kvalitní a výjimečná? Tak to musíte vyzkoušet oblečení značky Armani Exchange, které nabízí tu nejlepší cool módu.

Armani Exchange je „značka pro mladé“, která byla vytvořená již v roce 1991 Giorgiem Armani, který se snažil zachovat dědictví značky Armani, ale zároveň oslovit potencionální mladé zákazníky. Moderní odvážné tvary v originálních odstínech se snaží odrážet současný design se stylovými detaily a to vše za dostupnou cenu. Vyzkoušet si to již můžete na vlastní kůži, jelikož tento obchod, je už konečně i u nás.

Odvážná a jedinečná Cara Delevingne

Britská supermodelka Cara Delevingne se stala hlavní hvězdou podzimní a zimní 2017/2018 a společně s holandským Djem Martinem Garrixem a čínským zpěvákem a hercem Li Yifengem, ukazují originální styl a módu, která je ideální pro mladé lidi se vztahem k módě. Cara je plná energie, síly a její divoká osobnost z ní přímo sálá. Není se tak čemu divit, že se stala ikonou kolekce, která má v lidech probouzet sebevědomí.

Světoznámí protagonisté mluví s mladším publikem, vytvářejí trendy a dokonale interpretují hodnoty A|X. Cara, Martin a Li, jsou skutečně svobodomyslní, spojení s pouličními a aktivními osobnostmi, které odpovídají jejich městské duši. Jejich jazyk je originální; se svými výrazy a gesty se projevují svobodně a oddávají se značce.

Písmena A a X v hlavní roli

Všude a hlavně viditelně, přesně takhle je vytvořena nová kampaň, kde kralují ikonická písmena A a X. Ty tvoří jedinečné detaily tak, aby bylo jasně vidět odkud tyhle krásné a moderní trendy jsou.

Konečně i u nás

Neváhejte navštívit nově otevřený obchod, který naleznete v Obchodním Centru Chodov. Právě ten je totiž jediným, který v České republice naleznete.