Bogner přináší stylovost z magických Alp

Bogner přináší stylovost z magických Alp 13 fotografií v galerii

05. 11. 2017 Redakce Móda

Zima se pomalu, ale jistě blíží a vy jistě přemýšlíte s jakým outfitem letos na horách nebo ve městě zazáříte. Velkým překvapením je nová kolekce luxusní značky Bogner, která čerpá inspiraci v kouzelných Alpách.

Představte si ty nádherné zasněžené vrcholky, kde je potřeba kvalitní a teplé oblečení. Právě proto bylo hlavní ideou sloučit funkční módu pro lyžování a další zimní aktivity s luxusním stylem splňujícím všechny nároky moderní ženy.

Žena BOGNER chce být jedinečná

Nová kolekce Bogner Woman pro podzim a zimu splňuje vše, na co si jen vzpomenete. Hlavní je vyniknout a to se vám určitě podaří, protože v odstínu břidlicové, mandarinkové, nebo nebesky modré, námořnické, stříbrné a nebo výraznější červené, neonově oranžové či černé se rozhodně neztratíte.

Pohodlnost, ale zároveň módní kousek

Přesně na to dbá značka Bogner, která nabízí módní kousky obohaceny o velmi praktické detaily. Chytře umístěné kapsy, hřejivá bavlna, nylonové akcenty nebo jehněčí kůže, přesně takové maličkosti z obyčejného kousku utváří něco jedinečného. Kolekci kralují i výrazné výšivky a motivy geometrických tvarů.

Na své si přijdou i muži

V letošní sezóně kolekce Bogner Man využila odvážné detaily, které dohromady tvoří originální styl. Sportovní móda, který je aktivní a neformální, je ale také velmi elegantní a stylová, což ocení každý moderní muž.

Mezi hlavní odstíny patří zelenkavá, černá, ořechová, rudá, khaki, ale také oceánově modrá. Některé detaily oblečení jsou ovšem mnohdy i o něco výraznější, ale zároveň decentní.

Probouzí vnitřní sílu

Jednotlivé, lehce sportovně laděné kousky, se pro pány stanou nezbytnou součástí zimního šatníku. Obzvlášť pokud chtějí vynikat. Příjemné materiály jsou velmi pohodlné a splňují veškerá očekávání, jak pro komfort, tak pro moderní design.