Ženskost, rafinovanost a pohodlí nese iniciály SP

 Ženskost, rafinovanost a pohodlí nese iniciály SP 12 fotografií v galerii

30. 10. 2017 Redakce Móda

Skvělá rodinná značka nabízející luxusní spodní prádlo, které si po celém světě oblíbily milióny žen. A není se čemu divit. Simone Pérèle se výrobě prádla věnuje již tři generace a moc dobře ví, co je pro ženy nejlepší. Dopřejte i vy svému tělu tuhle exkluzivitu.

Francouzská značka Simone Pérèle spojuje nadčasovost s nejnovějšími trendy za použití krásných a inovovaných materiálů. Jako první přišla na trh s revolučním materiálem 3D spacer nebo s přidáním Aloe Vera do vláken. Dokonalé detailní propracování a fitting každého modelu v rozmezí košíčků A až H ocení jakákoli žena, která potřebuje perfektně padnoucí prádlo.

Krásné francouzské krajky

Prádlu kraluje luxusní zpracování krásné a jemné francouzské krajky, které i jednoduchému hladkému prádlu dodají šmrnc. Obrovskou výhodou je, že se zde myslí na ženu jakékoli postavy. Prádlo je vyvinuto tak, aby zvýraznilo krásné ženské křivky, eleganci těla a zároveň aby bylo pohodlné a příjemné.

Nejoblíbenější ANDORA

Ačkoli se kolekce neustále mění, mezi nejprodávanější a ženami nejoblíbenější patří kolekce s názvem Andora, který určitě patří do kategorie „MUST HAVE“. Proč ji ženy tak milují? Odpověď je jednoduchá. Prádlo má dokonalý střih a pyšní se velmi pohodlným košíčkem. Stala se dokonce natolik oblíbenou, že se ve světě prodá jedna za minutu. Vy ji ještě nemáte? Tak to je chyba!

Podzimní a zimní trendy? Kraluje jim ODVÁŽNOST!

Pokud už nyní přemýšlíte, že prodejnu musíte navštívit a obohatit svůj šatník o něco exkluzivního, připravte se, že s jedním kouskem rozhodně neodejdete. Nová kolekce se totiž pyšní zajímavými krajkami, síťkami a střihy, které si zamilujete na první pohled.

Nechte se hýčkat: vyzkoušeli jsme za vás

Přijďte se nechat unést krásným francouzským prádlem. Na prodejně v Obchodním Centru Chodov Vám s výběrem prádla rádi pomohou, nabídnou Vám výběr z několika kolekcí v různých barvách i střizích.