Barevný podzim jménem Marella

Barevný podzim jménem Marella 11 fotografií v galerii

06. 11. 2017 Redakce Móda

Jaro nebo léto jsou perfektní na nošení výrazné barevných a extravagantních vzorů, ale nikdo neřekl, že podzim a zimu nemůžete vzor obléknout. Je to jen o barevné paletě. Podzimní a zimní kolekce Marella, která je nyní na obchodech, je ideální, pokud chcete podzimnímu šatníku vdechnout zajímavost.

Nemusíte být celá oblečená ve vzorech. Naopak. Stačí jen jeden kus a zbytek outfitu můžete udržet v naprosté jednoduchosti a minimalismu. Protože i jeden správně využitý vzorovaný kousek udělá velké statement, aniž byste musela příliš přemýšlet!

Sukně

Největší výhodou sukní je to, že nabízí relativní pohodlnost a vytváří skvělý, vizuální efekt na většině typů postav. Vzorovaný ekvivalent ale není jako černá pouzdrová. Úkol hladkých sukní je ukázat zbytek outfitu, ale květovaná, krajková nebo kostkovaná sukně svádí pozornost na sebe a je to záměrné. To samé platí i u tylu, krajky nebo květinových šatů s černým podkladem – pokladová barva totiž dělá výsledný efekt.


Kalhoty

V chladných měsících je pravidelně větší frekvence slavnostnějších akcí. Firemní párty, koncerty nebo jen setkání s rodinou. Nicméně, šaty nemusí být úplně nejpraktičtější. Jakmile je venku zima, déšť nebo velký vítr, není nic jednoduššího, než se navléknout do kalhot, vzít k nim minimalistickou halenku nebo kašmírový svetr a vysoké lodičky. Vzorované nebo vyšívané kalhoty udělají veškerou službu, kterou potřebujete. Budou elegantní, artsy a přesto se budete cítit pohodlně.


Výrazný kabát

Výrazný a barevný kabát je nejlepší způsob, jak dodat svému outfitu zajímavost a hřejivou originalitu, aniž byste musela moc přemýšlet. Velký, geometrický střih a plná, hluboká barva jsou první atributy skvělého zimního kabátu. Ač se to nemusí zdát, jsou univerzální i přes svou barevnost – "capsule" věci nemusí být jen černé nebo šedé. Kupříkladu červený kabát bude k celočernému outfitu vypadat přímo magicky.

Jestli ještě pořád přemýšlíte, čím si zpestřit Váš podzimní šatník, v prodejně Marella v Centru Chodov Vám jistě rádi poradí.