Elegantní podzim nosí klobouky TONAK

Elegantní podzim nosí klobouky TONAK 6 fotografií v galerii

30. 10. 2017 Redakce Móda

Klobouky kdysi patřily k nezbytné součásti každého šatníku. Dnes je tomu jinak. Klobouky se možná nenosí už tolik, jako tomu bylo před lety, ale díky módním revolucím se právě na podzim dostávají ke slovu! Jsou elegatní, funkční a dnes i trendy. Mozní ani neví, jaký poklad máme v Čechách - značku, která má renomé, řemeslné znalosti a přitom styl a cit pro trendy – značku TONAK.

Už dlouhé desítky let nabízí česká značka TONAK své jedinečné a luxusní klobouky. Jejich kvalita je nezpochybnitelná a ti, kteří kousek od nich vlastní, vědí, že je na celý život. Tvar se jen tak neponičí a vydrží všechny povětrnostní podmínky.

Co je ovšem obdivuhodné je to, jak TONAK dokázal přenést svůj design a jednotlivé klobouky do moderní éry a vdechnout jim svěží, originální look. Dokonce natolik, že dobře fungují s moderní a avantgardní módou. Na přehlídkách finalistů soutěže The Way a také v jejich fashion editoriálech jste si mohli všimnou klobouků na modelkách – ty všechny byly TONAK a do celého výsledku perfektně zapadaly.

Mladý tým desingérů sleduje nejnovější trendy a novodobý design pokrývek hlavy dává vyniknout hlavně křivkám klobuků a dalších pokrývek hlavy, povrchové úpravě a krásné paletě barev. Nejvyšší kvalita je pro produkty TONAKU na prvním místě!

Klidný a elegantní vstup do moderní éry módy je ale i díky skvělé spolupráci s lidmi jako Simona Krainová, Zora Hejdová nebo Aneta Vígnerová.

Pokud jste i vy v tomto chladivém počasí zatoužili po unikátní pokrývce hlavy, která bude chic, můžete v Praze navštívit butik v Žatecké ulici, kde lze tato drobná umělecká díla prohlédnout a v klidu vybrat. Vyrobit klobouk totiž není úplně jednoduché – za každým kouskem je asi 150 různých operací a z toho i 80 pouze ručně.

A co znamená Tonak? Jednoduché. TOvárna NA Klobouky.