S Karlem na skok do New Yorku

S Karlem na skok do New Yorku 10 fotografií v galerii

12. 11. 2017 Redakce Móda

Nová kolekce značky Karl Lagerfeld překvapí a potěší všechny milovníky města, které nikdy nespí - nádherného New Yorku. Právě tam bral Karl inspirace pro svou zimní kolekci „Karl in New York“.

Módní ikona Karl Lagerfeld je světově proslulý svým špičkovým a aspiračním přístupem ke stylu. Jeho módní dům Karl Lagerfeld nabízí luxusní a cool oblečení, které svým ikonickým podpisem spojuje nadčasovou módu s moderní rockerskou elegancí.

Portfolio firmy nabízí oblečení nejen pro muže a ženy, ale také dětské oblečení, kabelky, boty a drobné kožené zboží, které si na první pohled zamilujete. Každý kousek je zde originálem, který oživí váš šatník. Některé kolekce zahrnují i hodinky, sluneční brýle, šperky, svíčky a také parfémy. Nás však teď nejvíce zajímá poslední kolekce, která je inspirovaná dechberoucím New Yorkem.

Budovy, Karl a jeho podpis

Chystáte se na vánoční nákupy do New Yorku? Tak to rozhodně musíte vyrazit s kouskem od Karla, který tomuto městu zasvětil svou novou kolekci. Newyorské památky a nejkrásnější budovy zdobí designerské doplňky, včetně budovy Empire State Building, Rockefellerského centra a samozřejmě nesmí chybět ani Yellow Cabs. Nebylo by to ono, kdyby zde chyběl samotný Karl se svou kočkou Choupette a samozřejmě podpisem. Kabelky, peněženky, mikiny a také trička zdobí různé motivy zajímavých panoramat tohoto nadčasového a neuvěřitelného města.

Probuďte v sobě cestovatele

Ať už se do města chystáte nebo ne, nenechte si tuto limitovanou edici ujít. Nejen, že je krásná a roztomilá, ale je velmi originální. Karl s šálou a bruslemi na led, ve žlutém taxíku se svou kočkou v čepici s oušky nebo užívající si zimní radovánky před náčrty budov. Tyto motivy zdobí všechny kousky kolekce a jen na vás, jaký si odnesete domů.