Čím obdarovat fashionisty na Vánoce?

Čím obdarovat fashionisty na Vánoce? 16 fotografií v galerii

24. 11. 2017 Redakce Móda

Jako děti si sice moc neužíváme, když dostaneme „měkké“ vánoční dárky, ale jakmile překročíme určitý věk, není nic lepšího, než dostat luxusní módní kousek, který bychom si sami nekoupili. Vybrat vhodný vánoční dárek je především otázkou pochopení vkusu obdarovaného.

Nesnažte se vybírat podle sebe, ale zkuste se vcítit do druhého. Výběr módy však může být zrádný. Stačí se netrefit do velikosti a již nebude vyhovovat. Vybrali jsme pro vás ale ty nejlepší trendové kousky, se kterými rozhodně nešlápnete vedle.

Sexy dárek, který si sama nepořídí
Pánové, udělat své lepší polovičce radost krásným luxusním prádlem, to je velmi sofistikovaný krok téměř ve stylu starého Hollywoodu. 

Elegancí nepohrdne
A teď tipy pro všechny maminky a další dámy ve vašem životě, které se rády oblékají. Neriskujte sako, sukni, nebo  dokonce kalhoty – ty nebudou sedět. Raději sáhněte po kabelce nebo dalších doplňcích. 

Když milují trendy
Spousta lidí miluje ty nejnovější trendy. Vyberte tedy kousek, který sice bude dostatečně trendový a vtipný, ale na druhou stranu nevyjde z módy za dva měsíc!

Muži si na módu potrpí
Muže obvykle příliš nebaví nakupovat. Ale zase to mají jednodušší s výběrem velikostí. Nemusíte se bát ani svetrů či kalhot. Stejně jako u jiných dárků však pořiďte něco, co by si nejspíš sám nekoupil.