Ikonické šperky Thomas Sabo

Přesně to, co potřebujete na zimní sezónu

Ikonické šperky Thomas Sabo 6 fotografií v galerii

11. 12. 2017 Redakce Móda

Thomas Sabo posunul drahé kovy do úplně jiné dimenze, než by kdokoliv čekal. Značka pocházející z Německa byla založena před více než třiceti lety a od té doby nepřestává okouzlovat velmi specifickým, nadčasovým a vizionářským designem.

Ke konci minulého století by si nikdo netroufl říct, jakým způsobem budou vypadat trendy v roce 2017. Zakladatel značky Thomas Sabo ale dokázal rozpoznat, že vše se bude zjednodušovat a že minimalistická estetika bude vládnout světu. Proto i úplně první vyrobené kousky působí natolik nadčasově, že byste je mohla nosit dnes, a nikdo by nepoznal, že nejsou úplně nové. 


Pochopení pro krásu, vhodné využívání barev kovů a kamínků a především dechberoucí německá kvalita. To jsou hlavní aspekty, které ze značky Thomas Sabo dělají dobrou klenotnickou investici. Kromě šperků ale můžete investovat i do módních hodinek nebo parfémů a doplňků.


Zpracování stříbra ve spojení se třpytivými kamínky vytváří vysoce sofistikované kousky. Náhrdelník nebo náramek s propojenými kroužky totiž můžete obléknout k malým černým šatům na party, k bílé halence na pracovní poradu, nebo ke svetru a džínům jen na casual odpolední rande s drahou polovičkou. Nikdy ale nebudou působit křiklavě či nevkusně. 


Navštivte butik v Centru Chodov, nebo pošlete muže svého života s dobrým tipem na vánoční dárek.