Vánoce s novou rtěnkou

Aneb zapomeňte na letní barvy

Vánoce s novou rtěnkou 5 fotografií v galerii

07. 12. 2017 Redakce Inspirace

Vánoce už klepou na dveře a je na čase poohlédnout se po nové rtěnce. Výrazné letní barvy si schovejte na příští rok a vybírejte z odstínů, které jsou vhodné do podzimního a zimního počasí. Našli jsme pro vás ideální barvy, které se hodí ke sváteční tabuli, ale i na silvestrovské oslavy. 

Myslíte si, že červená není pro vás? Tak na tohle pravidlo hodně rychle zapomeňte, protože červená barva sluší každému. Důležité je vybrat si jen správný odstín. Který je ten váš?

 
Červeno-růžová rtěnka
Krásná a výrazná rtěnka, která má červený až růžový nádech a vy v ní budete doslova zářit. V tomto chladném a šedém období si ji doslova zamilujete, protože vám dodá barvu i šmrnc. Dior Diorific Rouge Khol, Holiday Kiss Collection zakoupíte v prodejně Sephora za 1020 Kč.

 
Neodolatelně rudé rty
Perfektní rty a dokonalý lesk. To přesně slibuje rtěnka značky Giorgio Armani. Lesk jí dodává složení z balzámu na rty ve spojení s perfektní a intenzivní barvou. Rtěnka vaše rty zvlhčí a zanechá je krásné a odvážné. A to přece chcete! 


Výrazná matná červená
Vysoce pigmentovaná matná tekutá rtěnka, která přináší intenzivní barvu pro vaše rty. Jemný aplikátor umožňuje snadné nanášení a rtům dodává perfektní texturu a barvu. Buďte královnou večírků -  rtěnka Matte Shaker High Pigment Lipstick od Lancôme vám s tím pomůže!

 
Matná křiklavě červeno-růžová 
Jedna z našich nejoblíbenějších rtěnek, která se pyšní dokonalou barvou a hlavně dlouho vydrží. Rtěnka Retro Matte Lipstick od MAC Cosmetics ale vyžaduje, aby vaše rty byly hladké a zdravé, jinak zvýrazní všechny nedokonalosti. Na to si tedy dejte pozor a používejte ji, pouze pokud jsou vaše rty bez jediné prasklinky. 
 
V obchodech Centra Chodov najdete spoustu zajímavých a jedinečných rtěnek, které si zamilujete na první pohled. Pokud si navíc nebudete jisté odstínem, můžete si nechat poradit od profesionální beauty specialistky nebo si rtěnku vyzkoušet přímo na rtech. 

Díky službě Concierge, kterou Centrum Chodov nabízí, si dokonce můžete domluvit termín přímo na prodejně a nechat se hýčkat. Tak budete mít jistotu, že se budou věnovat jen a jen vám a poradí, které produkty jsou pro vás ty nejlepší.