Vánoční program na Chodově

Aneb užijte si příjemné chvilky u filmu

Vánoční program na Chodově

15. 12. 2017 Redakce Inspirace

​Všichni milujeme vánoční atmosféru plnou pohody a také čas strávený se svými nejbližšími. Když je venku zima a vy jste si už dost užili sněhu a legrace, co takhle zajít do kina, kde na vás čeká další vlna zábavy? V kině Cinema City v Centru Chodov, které je jediným megaplexem v České republice, na vás čeká nejen velká nabídka filmů, ale i profesionální servis. ​

Matky na tahu o Vánocích

Vychutnejte si zábavnou komedii, u které se smíchy budete popadat za břicho. Možná se říká, že Vánoce jsou nejkrásnějším obdobím roku, ale pro matky, jako je Amy, Kiki a Carla, to rozhodně neplatí. Tyhle rebelky totiž už mají dost úklidu, vánoční výzdoby, vaření i stresu. A pobaví vás, jak se toho letos zhostí. 

Přání k mání

Laskavý, hravý a humorný příběh o trampotách zamilovaného náctiletého Alberta se odehrává v rozzářeném předvánočním lázeňském městě, kterému vévodí vyhlášený mezinárodní hotel poněkud sebestředného hoteliéra Bosáka. Albert, jehož rodiče vystupují v hotelové kouzelnické show, miluje Johanu – sestru svého nejlepšího kamaráda Emana. Johana, která chce být oslovována Žoán, ale o Alberta vůbec nestojí a podobně jako ostatní dívky ve městě je zřejmě poblázněná do školního lamače dívčích srdcí Bosáka juniora. Albert ale nevěří, že by tento povrchní nafoukaný floutek mohl skromnou Johanu, toužící studovat na francouzské Sorbonně, opravdu zaujmout, a rozhodne se bojovat o její srdce. Jako by toho nebylo dost, Albert ještě musí čelit nečekané rodinné rozmíšce. Naštěstí si za dobrý skutek může vymyslet jedno přání, které mu slíbí splnit Kouzelný dědeček. Jenže jak s kouzelným přáním co nejlépe naložit, když mu ho chce kdekdo vyfouknout? A co když může být člověk šťastný i bez kouzel? 

Táta je doma 2

Pokračování nezapomenutelné komedie. Z Dustyho a Brada jsou nyní kamarádi, zvlášť když se Dusty vykašlal na svou dlouho pěstovanou image bouráka, a Brad přestal dělat psí kusy, aby se mu v tom vyrovnal. Dokonce se rozhodnou, že letošní Vánoce stráví všichni pohromadě jako jedna velká šťastná rodina, i s oběma manželkami a všemi svými i vyženěnými potomky. Ale nebylo by to ono, kdyby se něco nestalo...

Paddington 2

Náš kamarád Paddington se už šťastně usadil s rodinou Brownových a je oblíbeným členem místní komunity. Aby mohl koupit ten nejlepší dárek ke 100. narozeninám své tety Lucy, začne pracovat. Cesta za dobrodružstvím začíná, když je tento dárek ukraden... Jak to s ním dopadne?

Místo splněných přání

Nový film Místo splněných přání od autora komediálního hitu Naprostí cizinci Paola Genoveseho znovu obrací pozornost k našim nevysloveným touhám. Zaměřuje se na tajemného hrdinu, stálého zákazníka restaurace The Place, který je připraven vyslyšet a vyplnit jakékoli přání osmi návštěvníků. Na oplátku však požaduje splnění jistých úkolů. Kam až budou lidé ochotni zajít, aby si splnili své sny? Kdo z nich přijme výzvu záhadného cizince, který sedí stále u stejného stolu?

Nádech pro lásku

Příběh, který vás dojme k slzám. Robin Cavendish a jeho manželka Diana jsou okouzlující mladý pár. Oba milují cestování a dobrodružství. Během pobytu v Keni však Robin ochrne a prognózy lékařů nejsou příliš optimistické. Víc než po čemkoliv jiném touží Robin po světě bez nemocničního lůžka. Diana se rozhodne za něj bojovat a splnit mu jeho přání za každou cenu. Přes odpor doktorů odváží Robina z nemocnice. Láska mladých manželů je mnohem silnější než nepřízeň osudu. Rozhodnou se nepřežívat, ale žít naplno s každým nádechem. Začnou cestovat po světě a jejich odvaha, humor a vášeň mění životy i dalším lidem.

Kino se nachází ve druhém patře nově zrekonstruovaného Centra Chodov, které patří mezi nejnavštěvovanější obchodní centra v České republice. Kino disponuje klasickými sály i 4DX sálem. Unikátní zážitek přináší VIP zóna, ve které si zákazníci mohou užít pohodlné a  polohovatelné sedačky. Vychutnejte si zábavu a ten nejlepší servis, který kino Cinema City na Chodově nabízí.