Užijte si skvělého Silvestra

Užijte si skvělého Silvestra

29. 12. 2017 Redakce Inspirace

Silvestr - velkolepé zakončení letošního roku a zároveň oslava nového. Právě tento den si chce každý náramně užít a to co nejlépe. Rozhodli jste se strávit Silvestra s přáteli doma nebo se chystáte do baru či restaurace? Máme pro vás pár nápadů, jak si oslavu oživit.

Stejně jako každou jinou party, tak i silvestrovskou oslavu je třeba správně zorganizovat. 

 

ACTIVITY

Není nic lepšího, než si u pár drinků zahrát oblíbenou týmovou hru, u které se pořádně nasmějete. Hraje se se čtyřmi figurkami, ale můžete si jich přidat klidně víc a rozdělit se na několik skupin. Ten, kdo je na řadě, si vytáhne z balíčku kartičku a poté buď kreslením, pantomimou nebo mluvením popisuje ostatním činnost, věc nebo cokoli jiného napsaného na kartičce. Kdo se do cíle dostane jako první, vyhrává. 

 

UNO

Karetní hra, ve které se doslova ztratíte. Když se navíc během hraní popíjí, nebudete vědět vůbec nic, ale právě to je ta největší zábava. Pravidla jsou podobná jako u hry Prší a hra je určená až pro deset hráčů. Občas se v balíčku objevují i karty, které mění směr hry a vytváří zmatek a chaos. Když vám v ruce zůstane jediná karta, musíte říct uno. Vyhrává ten, kdo se zbaví všech karet.

 

KARAOKE

Rádi zpíváte a nezáleží vám na tom, že vám to třeba ani moc nejde? Užijte si zábavné karaoke. Pokud budete doma, tak vyberte několik soutěžících a také porotu. No a show může začít. Jestli se ale chystáte do baru, tak se poohlédněte po takovém, který je na karaoke připraven, protože i tady si užijete spoustu zábavy. 

 

PANTOMIMA

Tohle je ta nejzábavnější hra na světě, zvláště, když pijete alkohol a místo toho abyste stáli rovně, tak se u toho nedokážete postavit. Můžete hrát ve skupinkách a mezi sebou soutěžit. Vyrobte si kartičky nebo si na místě řekněte, co budete ukazovat. Třeba nějaké filmové nebo seriálové postavy. 

 

ZKUSTE DABING

Na Silvestra toho v televizi sice moc nedávají, ale přeci jen tak televize k něčemu bude. Pusťte si nějaký známý film, vypněte zvuk a zahrajte si na profesionální dabéry. Věřte nám, že u toho se budete za břicho popadat.