Obujte se do zimy stylově!

Obujte se do zimy stylově! 5 fotografií v galerii

07. 01. 2018 Redakce Móda

Venku se střídá déšť se sněhem a vy stále nevíte, jaké boty v zimě obout? Máme pro vás ty nejlepší kousky, které jsou tuto sezónu tím největším trendem. Odoláte jim?

Některé boty možná na první pohled nevypadají stylově, ale stejně je uvidíte i na té nejmódnější ženě, protože jsou cool. Hlavní je přeci to, že vás zahřejí, vypadají dobře a jsou odolné proti větru a vodě. 

Holínky Hunter
Dnes uř neplatí, že holínky jsou ideální jen na podzim. Úžasné a stylové gumáky značky Hunter se totiž nosí i v zimě. Vypadají skvěle, nepromoknout a ještě vás zahřejí. Stačí, když si do nich koupíte teplou ponožku a stylová zimní obuv je na světě. 


Válenky UGG
Mohými zatracované, zákazníky však milované. Klasika, která je prostě MUST HAVE. Zimní nabídka značky UGG je neodolatelná. Boty z přírodní ovčí kůže krásně zahřejí, jsou pohodlné, odolné a s protiskluzovou podešví vás zachrání na kluzkém sněhu. Vyberte si ty nejlepší válenky do sněhových dnů. 


Sněhule Chiara Ferragni
Stylové sněhule do tuhé zimy, které jsou nepřehlédnutelné na svahu i ve městě. Ukažte, že i když je venku škaredé počasí vy víte, co si obout, abyste byla za hvězdu. Neodolatelné jsou i ikonické mrkající očka na každé botě, tak známé právě pro Chiaru. 

Exklusivné sněhule MOON BOOT
Krásné zimní boty nesoucí název Moon Boot udrží vaše nohy hezky v teple a to po celou zimní sezónu. Syntetický vršek luxusních barev se hodí do města, ale i na svah.