Nakupujte s módní expertkou Tatianou Sladíkovou

Oblékala celebrity, nyní obleče i vás

Nakupujte s módní expertkou Tatianou Sladíkovou 5 fotografií v galerii

27. 01. 2018 Redakce Móda

Nevíte si samy v obchodech rady a beznadějně se probíráte oblečením, ale stejně netušíte, co vám vlastně sluší? Nechte si poradit od zkušené stylistky, která vám konečně poradí, co si obléknout, abyste se nejen cítila dobře a pohodlně, ale i skvěle vypadala.

Tatiana Sladílková pochází ze Slovenska a s Centrem Chodov spolupracuje již delší dobu. Klienti si její tipy a rady doslova zamilovali. S důvěrou se k ní každý měsíc vracejí a využívají její služby.


Pod značkou renomovaných módních magazínů 

Za deset let spolupráce s renonovaným vydavatelstvím Stratosféra jí svěřilo styling celebrit mnoho módních titulů - Harper's Bazaar, Cosmopolitan, Dolce Vita). Nicméně nebyli jediné - pod hlavičkou společnosti Stock oblékala Helenou Zeťovou, Pavlínu Němcovou i Jitku Čvančarovou. Na jejím kontě najdete spoustu jedinečných fashion stories focených s Darou Rolins, Ivaniu Chýlkovou, Danielou Peštovou, Aňou Geisler ale také spolipráce s úspěšnými fotografy jako jsou Matúš Tótj, Anka Kovačiš nebi Benedikt Renč. 


Od Tatiany očekávejte minimalismus a eleganci

Táňa miluje přirozenost a krásné zemité neutrální barvy. Sama preferuje maximálně čtyři barvy v šatníku, jako je bílá, černá, šedá a béžová, které jdou vždycky doplnit či zvýraznit jakoukoli módní barvičkou. Jednoduchost je však základem každého šatníku.

 

„Hledání vlastního stylu může být pro někoho jednoduchá věc a pro někoho jiného záležitost i několika let. Styl se totiž vyvíjí stejně jako naše osobnost. Každé ženě bych ale poradila, ať experimentuje, dokud nenajde to, v čem se cítí nejlépe. Pak ať jen svůj styl vybrousí k dokonalosti. Každá by ale měla pamatovat na to, že méně je více, a příliš nekombinovat,” svěřila se Táňa.

 

Pro stylistku je prioritou, aby svou klientku poznala, proto před nákupy doporučujeme posedět u dobré kávy nebo čaje a promluvit si o představách, co hledáte či očekáváte. Někdo potřebuje poradit se stylem oblékání, někdo pomoci s výběrem koktejlových šatů na důležitou událost.

 

Využijte službu Fashion styling advisory a nakupujte se stylistkou až dvě hodiny zdarma. Službu Vám dokážeme zařídit prostřednictvím CONCIERGE na emailu concierge@centrumchodov.cz nebo na telefonu +420 725 842 995. Sdělte nám svá přání nebo potřeby. Těšíme se na Vás!