Buďte více Karen!

Buďte více Karen! 15 fotografií v galerii

28. 02. 2018 Redakce Móda

Buďte tuto sezónu více Karen s kolekcí, která představuje vaši nejodvážnější, nejsilnější, nejsebevědomější a nejstylovější verzi sama sebe. Buďte tou, která zastaví dopravu a upoutá pozornost. Skutečným smyslem je, aby každá žena, která oblékne KM, zažila nejlepší verzi sebe sama.

Kolekce se soustředí na neustále se měnící potřebu krásně zpracovaných základních modelů, které jsou určeny sebevědomým moderním ženám, které se potřebují spolehnout na oblečení, které mohou nosit od rána do večera.

S workwear kolekcí hravě zvládnete diáře plné schůzek i prezentace, ve kterých musíte vyniknout. Jednotlivé kousky můžete vrstvit, kombinovat a mixovat tak, jak se vám zlíbí.

Occasionwear kolekce dá všem najevo, že jste „mimo službu“. Šaty jsou mini, midi i maxi – upnuté, volné i strukturované a všechny jsou nepřehlédnutelné. Zavinovací šaty se dostávají do centra pozornosti, zatímco smokingové šaty působí odvážně přitažlivě a svým způsobem i moderně žensky.

Jakmile přijde čas opustit město, přijde i čas na leopardí potisk, puntíky, květiny, proužky nebo károvaný vzor prince z Walesu.

 

Novou kolekci Karen Millen najdete v The Designer Gallery Centra Chodov.