Klára Klempířová vám poradí jak na správný šatník

Klára Klempířová vám poradí jak na správný šatník

06. 03. 2018 Redakce Móda

Co si mám vzít na sebe? Tuto otázku si denně pokládá snad každá žena. S tím však může být konec, pokud si necháte poradit od odbornice na slovo vzaté. Móda není jen o aktuálních trendech, ale také o tom, jak v tom kterém stylu působíte a především jak se cítíte a co vyzařujete. S tím vám poradí vyhledávaná stylistka Klára Klempířová.

Klára módu nejdříve studovala, pak předváděla, navrhovala, šila, kompletovala a dnes o ní hlavně píše a přednáší. Spolupracovala s Ladislavem Špačkem na Velké knize etikety jako odborná módní poradkyně pro fotografickou přílohu. Jako módní redaktorka působila v magazínech Elle, Marianne a Xantypa, Lidové noviny, Hospodářské noviny, iDnes.cz a Ekonom.


Na základě svých dlouholetých zkušeností ze všech směrů módy založila v roce 2007 MÓDNÍ ORDINACI, ve které pomáhá svým zákaznicím a zákazníkům vytříbit jejich styl. Nabízí v ní revizi šatníku, poradenství v rámci ideálních střihů, materiálů a barevností a samozřejmě společné nákupy.


V roce 2015 založila AKADEMII STYLU A MÓDY. Pokud tedy hledáte tu správou stylistku, která vám poradí, co vám nejvíce sluší a jak oblečení nejvhodněji kombinovat, využijte profesionality Kláry Klempířové.


„Miluju módu a vše co s ní souvisí: design, architekturu, historii umění, kulturu… Každý den je pro mě svátkem, když si uvědomím, že mám v pracovní náplni návštěvy výstav, veletrhů nebo sledování módních přehlídek a prohlížení časopisů. Jsem ve svém živlu v obchodě s látkami, s galanterií, ale i v buticích s oděvy nebo s doplňky. Miluju boty a oblečení! Dokonce i ráda peru a žehlím! 


Zkrátka moje práce je mojí vášní. A co mě naplňuje? Když mohu předávat dál svoje zkušenosti a rady. Když pomůžu někomu najít cestu k lepšímu sebevědomí a když pak dostanu zpětnou vazbu. Mnoho mých zákaznic a zákazníků mi po naší konzultaci dalo vědět, že mají v životě větší úspěch. A to je pro mě ta největší radost a motivace do další práce.“

Využijte službu Fashion styling advisory a nakupujte se stylistkou až dvě hodiny zdarma. Službu Vám dokážeme zařídit prostřednictvím CONCIERGE na emailu concierge@centrumchodov.cz nebo na telefonu +420 725 842 995. Sdělte nám svá přání nebo potřeby. Těšíme se na Vás!