Generace Charm Club

THOMAS SABO představuje revoluci ve vzhledu a designu kolekce Charm Club

Generace Charm Club 8 fotografií v galerii

25. 03. 2018 Redakce Móda

Sofistikovaná, expresivní a oslovující všechny generace – taková je nová kolekce Charm Club: S představením nové Generace Charm Club kolekce společnost Thomas Sabo znovu oslovuje svět přívěsků. Světová kampaň kombinuje vysoce módní vzhled s nadšením pro šperky a zcela nové vyjádření nositelovy osobnosti.

Nová Generace Charm Club kolekce představuje nejnovější módní trendy pro jaro/léto 2018. Jedinečné vintage styly, extra velké přívěsky, single náušnice a široká škála nových řetízků. Vrstvěte a kombinujte, jak se Vám líbí – nové přívěsky jsou pro to tím pravým.

Přívěsky z kolekce “Vintage Rebel” jsou velmi výrazné. Přívěsky z ikonické kolekce Rebel At Heart jsou nově dostupné i v pánském provedení. Jinými slovy – přívěsky kolekce Charm Club jsou pro všechny.

"Kombinujte věci, které jsou blízko vašemu srdci a přesahují hranice - Generace Charm Club představuje nový, neformální postoj k nošení  a stylizování Vašich oblíbených kousků, přívěsků štěstí a vintage symbolům," říká Susanne Kölbli, kreativní ředitelka ve společnosti THOMAS SABO.

Nejnovější kolekce Generace Charm Club je dostupná ve všech prodejnách THOMAS SABO, v prodejnách shop-in-shops, na internetových stránkách www.thomassabo.com a u vybraných partnerů.