Stylistka Šárka vám poradí jak na jarní šatník

Stylistka Šárka vám poradí jak na jarní šatník 4 fotografií v galerii

27. 03. 2018 Redakce Móda

Představujeme vám Šárku Štursovou, módní stylistku, prezentující se vlastní značkou STYLEIT.CZ. Šárka módou prostě žije, ve světě módního stylingu se pohybuje více než 10 let a právě nyní s ní díky spolupráci s Centrem Chodov, můžete spolupracovat na vašem stylu, který vám pomůže plnit vaše osobní, společenské i pracovní cíle.

V současné době její služby využívá většina typů médií od televizí - TV Barrandov, kde ji můžete vidět v pořadu Paparazzi, jako kritičku módního stylu celebrit, přes online portál prozeny.cz kde vybírá a kombinuje ty nejlepší kousky oblečení modelek pro módní fotografii, nebo pracuje na proměnách žen, které berou svůj osud do svých rukou. Doplněním je spolupráce s časopisy a tištěnými přílohami magazínů. Do svých pracovních zkušeností řadí i stylingovou výzvu ve filmovém průmyslu. Ke komerčním projektům se dále řadí styling českých i zahraničních reklamních spotů a kampaní, včetně různých druhů focení. Nejvíce si však Šárka užívá práci se soukromou klientelou, která je velmi pestrá a pohybuje se přes všechny sociální skupiny. Díky její povaze získávají klienti nejen otevřené rady v oblasti módního stylu, pracuje s citem a pochopením pro individualitu každého klienta a návrhy respektují jejich životní styl a osobnost. Často její doporučovaný módní styl zvyšuje sebevědomí a lepší pocit klientů, kterým se poté lépe pracuje při dosahování plánovaných cílů.

 

Svět módy a módního stylu je neustálé studování nejen její historie a základů stylu, ale i posledních novinek z největších módních domů a přehlídek.


Šárka dokáže o módě s vášní dlouze debatovat, neustále sbírá inspiraci v knihách o módě a především v zahraničních online i tištěných módních magazínech. O svém přístupu ke klientům říká: „Sázím na kvalitní a nadčasové základy šatníku, aby díky tomu fungoval co nejlépe pro vás, a ty doplňuji o trendovější a zajímavé kousky, nicméně mám ráda ženský styl někdy doplněný prvky pánského a sportovního šatníku.“

 

Důležité pro ni je, aby se klienti cítili v její přítomnosti co nejpřirozeněji a společně v nové image našli odraz vaší opravdové osobnosti: „Mým cílem není nikoho nikam tlačit, ale objevit pro každého novou cestu a nabídnout mu ji.“

 

Přeje si, aby módní hledání bylo zábavné, vzrušující a přínosné. Má být hezkým zážitkem, na který si každý rád vzpomene.


Využijte služby Fashion styling advisory  se Šárkou a nakupujte s ní až dvě hodiny zdarma. Službu Vám dokážeme zařídit prostřednictvím CONCIERGE na emailu concierge@centrumchodov.cz nebo na telefonu +420 725 842 995. Sdělte nám svá přání nebo potřeby. Těšíme se na Vás!