Módní přehlídka Simone Perele

Módní přehlídka Simone Perele 15 fotografií v galerii

18. 06. 2018 Redakce Móda

Na příjemný večer ve společnosti francouzského prádla nás pozvala značka Simone Pérèle. Ve spolupráci s Czech Labels & Friends vytvořila v prostoru The Designer Gallery neobyčejnou atmosféru. Modelky předvedly všechny řady stávající kolekce SS2018, které jsou v současné chvíli na butiku Simone Pérèle.

Celé kolekci dominují velmi živé barvy. Umělecká ředitelka této značky, Katia Charle se tentokrát snažila propojit různé styly: bohémský chic, sportovní elementy s ženskými materiály a motivy a moderní grafické vzory. Během tohoto letního večera se všechny přítomné klientky mohly navnadit ukázkou kolekce AW2018, jejíž inspirací bylo dědictví této značky. 

Simone Pérèle v tomto roce slaví 70-leté výročí a touto kolekcí poukazuje na svoji historii, čerpá z ní, ale zároveň se snaží o vizionářský přístup ke svému řemeslu tak, aby dokázala jít s dobou a podpořit každou ženu a povzbudit její sebevědomí.Na mole byly k vidění také unikátní šperky a hedvábné župánky zapůjčené z Czech Labels & Friends.