Móda z nového úhlu

Sledujte 360stupňová videa z přehlídkových mol.

Móda z nového úhlu

07. 11. 2016 Lucie Perlíková Móda

S tímto novým formátem videí se podíváte i na místa, kam by jinak bylo velmi obtížné se dostat. Nahradí zprostředkovaná blízká zkušenost skutečnou radost z opravdového zážitku?

Trend 360stupňových videí se postupně dostal z Google Street View do mnoha oblastí našeho života. Testují je cestovatelé, architektoničtí nadšenci, produktové značky a dostaly se dokonce až na mola. Nestihli jste módní přehlídku kvůli rozlučce se svobodou své nejlepší kamarádky, nemohli jste letět na tři dny do Milána, protože vám neměl kdo pohlídat kočku? Nevadí. Nové kolekce si můžete prohlédnout z pohodlí domova se svou kočkou a ještě stihnete kamarádčinu rozlučku téhož večera.

Milujete-li svoji novou Vuittonku možná o trochu víc než vlastního přítele, sledujte portál Now Fashion, kde v kategorii 360 najdete videa z přehlídky Haider Ackermann, Missoni, Sunnei, ale i Dior a Versace. Videem můžete sami pohybovat zprava doleva i shora dolů.

Ani letošní New York Fashion Week se neobešel bez 360stupňové kamery. Koukněte na reportáž z jedné z největších módních událostí roku z trochu jiného úhlu.


Je to už rok nazpět, co představil v New Yorku svou kolekci jaro/léto i HUGO BOSS. Jednalo se o přehlídku dámského oblečení a hlavním tématem byla klasická bílá košile.

360stupňová videa na Facebooku

Facebook se jako sociální platforma pro tyto účely skvěle hodí. Důkazem je módní přehlídka na profilu Refinery29, která má 27 000 lajků, 1 700 komentářů a více jak 6 000 sdílení.

Jaká technologie se stane dalším virtuálním zážitkem, který se nám bude snažit nahradit realitu?