Nakupujte s osobní stylistkou

Služba, která vyřeší všechny vaše nákupní obavy.

Nakupujte s osobní stylistkou

08. 11. 2016 Kateřina Obrazová Móda

Několik topů, svetr, sako, kabát, kalhoty, šaty. Ramínka o sebe netrpělivě cinkají na věšáku zkušební kabinky. Kombinujete jednotlivé kousky k sobě, ale nemůžete se rozhodnout. Nedejbože, když zjistíte, že kalhoty, které se vám tolik líbí, nesedí a vy musíte bosa vyrazit pro správnou velikost zpět na prodejnu mezi ostatní zákazníky. S osobní stylistkou můžete již na tuto nákupní paniku zapomenout.

Stylingová pomoc
Občas opravdu není jednoduché skloubit k sobě ty správné modely a rozhodnout se, který si nakonec odnesete v tašce domů. Ne každý z nás také chodí nakupovat s kamarádkou či přítelem, kteří by mohli být těmi prvními soudci, kteří vyřknout verdikt ano / ne, když rozhrnete závěs kabinky. Naštěstí existuje i možnost, zavolat si o stylingovou pomoc.

Centrum Chodov nabízí svým zákazníkům a držitelům karet Věrnostního programu služby profesionálních stylistek, které vám s nákupními dilematy rády pomohou. Vyberou s vámi dokonalý outfit na společenskou událost, podle aktuální sezóny, nejnovějších trendů, postavy i stylu. Služba osobního stylisty není určena jen ženám. Naopak. Velmi rádi ji využívají i pánové.

Stylistky Centra Chodov
Vyrazit na shopping můžete v Centru Chodov s přední českou fashion & lifestyle blogerkou Inou T. Ina miluje extravagantní modely české i zahraniční originální tvorby. Stylingu se věnuje už řadu let a na české scéně patří mezi módní ikony.

Ina T. je pro vás na Chodově k dispozici každou listopadovou středu. Každý čtvrtek ji pak doplňuje módní stylistka Tatiana.

Rezervujte čas a hurá na nákup
Svou osobní stylistku si můžete rezervovat přes jednoduchý formulář zde na webu. Pak už jen dobijte kreditku a vyrazte na nákupy.