Vítejte v Zázrakově

Vítejte v Zázrakově

Hračkářství Imaginárium otevřelo v Centru Chodov první českou pobočku.

Aneta Štefánková
KategorieMóda

Předloni koncem roku bloumal Alan Babický, jeden z porevolučních průkopníků západního marketingu u nás, po pařížském letišti. Mezi butiky s oděvy a parfémy ho zaujaly šmolkově modré dvojité dveře s nápisem Imaginarium.

„Dveře lehce zacinkaly úvodní melodii a já se ocitl v hračkářství. Ale ne v ledajakém hračkářství. Po pár vteřinách jsem zjistil, že většinu hraček, které tam čekaly na vyzkoušení, jsem nikdy neviděl. Krásné funkční zmenšeniny hudebních nástrojů, 3D puzzle, robotický dinosaurus, ponorka na dálkové ovládání. Všechno možné i nemožné, co jsem jako dítě chtěl a co bych po letech jako novopečený otec rád koupil svým dětem. Ne plyšové a gumové postavičky z reklam a filmů, ne násilné a nebo vojenské pomůcky,“ líčí podnikatel, který tehdy v obchodě strávil veškerý čas do odletu.

Nakonec si logo vyfotografoval, aby název nezapomněl. O necelé dva roky později teď v Česku otvírá první stejně krásné a chytré hračkářství.Za cíl si Imaginarium dává návrat ke kořenům – chce napínat dětskou kreativitu, dovednost a tvořivost. Tak jako v dobách, kdy si děti s láskou a nadšením hrály s věcmi, které ani hračkami nebyly, ale děti jim svou kreativitou vdechly život.

Kromě hraček se uprostřed obchodu nachází prostor na hraní zvaný Zázrakov, který je rozdělený na několik zón podle věku. Děti si můžou z hračkami pohrát a vyzkoušet si, co potřebují.

Původně španělská společnost Imaginarium má několik stovek obchodů ve více než 30 zemích světa na třech kontinentech. Katalog produktů čítá přes 27 000 položek. Základním smyslem všech hraček je probouzet v dětech fantazii, překonávat sebe sama a při tom všem se vlastně učit. „Lepší hra dá dětem radost ze života, vzdělání, šikovnost a energii, a celé rodině spoustu zábavných společných chvil a nezapomenutelných zážitků,“ vysvětluje Babický.

V Centru Chodov otevřelo Imaginarium první prodejnu v České republice. Nachází se v přízemí, na rohu naproti Baťovi.

Sleva 20%

Staň se členem věrnostního programu Centra Chodov a získej 20% slevu na všechny nezlevněné produkty v Nike Store

Více o obchodu

Sleva platí jen pro členy věrnostního programu. V případě, že jimi nejste, stáhněte si naši aplikaci.

Stáhnout aplikaci Přidat se online