Vločka z broušeného křišťálu

Vločka z broušeného křišťálu

I letos představuje firma Swarovski svoji ikonickou vánoční ozdobu.

Aneta Štefánková
KategorieDesign

Nádherně vybroušený čirý křišťál ve tvaru sněhové vločky vyrobila šperkařská společnost Swarovski poprvé před pětadvaceti lety. Od té doby ji rok co rok před Vánocemi představuje v trochu jiném designu, který se pohybuje na pomezí hvězdy a sněhové vločky.

Ozdoba se dá využít k dekoraci vánočního stromku, věnce, štědrovečerní tabule, nebo zavěsit do okna. Každá vločka je opatřená saténovou stužkou a kovovým štítkem s vyraženým rokem, v kterém se prodává. Stává se tedy zároveň zajímavým sběratelským kouskem.

Ikonická vločka patří mezi nejprodávanější produkty Swarovski vůbec a firma letos u příležitosti 25. výročí připravila speciální edici. Kromě klasické průsvitné varianty je k mání i verze v luxusním zlatavém zbarvení, navíc s efektem Aurora Borealis, neboli polární záře, která hvězdě dodává až magický třpyt.

Nadčasový design letošní sněhové vločky vytvořila rakouská návrhářka Verena Castaleinová. Dekorace je k dostání ve dvou velikostech, buď po jednom kuse nebo v trojdílné sadě.

Pokud toužíte po vločce Swarovski, sledujte náš magazín. Už brzy vám totiž prozradíme možnost, jak ozdobu získat zdarma.


Sleva 20%

Staň se členem věrnostního programu Centra Chodov a získej 20% slevu na všechny nezlevněné produkty v Nike Store

Více o obchodu

Sleva platí jen pro členy věrnostního programu. V případě, že jimi nejste, stáhněte si naši aplikaci.

Stáhnout aplikaci Přidat se online