Hledej vánoční hvězdu

Hledej vánoční hvězdu

V Centru Chodov se ukrývá sto křišťálových vloček. Najdete tu svoji?

Aneta Štefánková
KategorieInspirace

Každý z nás si z dětských let pamatuje, jak hledal dárky schované po celém bytě. Zvědavost byla často silnější než trpělivost čekat na Štědrý den. Centrum Chodov chce dát dárky svým zákazníkům a zároveň obdarovat děti, které nemají rodinné zázemí nebo tolik štěstí v životě.

Čtyři ambasadoři z TV Nova schovají v Centru Chodov celkem 100 certifikátů, které vás dovedou k originálním křišťálovým vločkám značky Swarovski.

Každou adventní neděli ukryje jedna z celebrit v různých prodejnách 25 certifikátů. Zákazníci pak celý následující týden mohou hledat a získávat tento originální dárek.

Nápovědy o místech, kde budou vločky schované, se budou zveřejňovat na sociálních sítích Centra Chodov - vždy s hashtagem #hledejhvezdu.

Pokud se návštěvníkům podaří najít všechny vločky, Centrum Chodov na oplátku předá Vánoční dar pro Nadaci Nova.

Začínáme!
Prvních 25 voucherů schová už tuto neděli moderátorka TV Nova Kristina Kloubková, která zároveň působí jako patronka Nadace Nova.


„Ještě jako tanečnice jsem ráda dělala charitativní představení, kde jsme vystupovali bez nároku na honorář. Později jsem se stala Dobrým andělem ve stejnojmenné nadaci Petra Sýkory. A když Nova přišla s nápadem, jestli bych se nechtěla stát patronkou Nadace Nova, neváhala jsem,“ vysvětluje Kristina Kloubková, která není jen tváří nadace, ale také členkou správní rady.

To s sebou přineslo nečekanou povinnost: osobně čte všechny žádosti a s kolegy vybírá, které podpořit. „Je to velmi těžké rozhodování. Od té doby, co jsem sama matka, se mě věci víc dotýkají. Dokonce i v práci, když hlásím smutné zprávy třeba o teroristických útocích, se mi do očí hrnou slzy a mívám co dělat, abych emoce udržela,“ říká moderátorka hlavní zpravodajské relace a doufá, že před svátky bude moci v Centru Chodov pro Nadaci převzít vánoční dar.

Poděkování značkám
7 Camice, Alpine Pro, Bambule, Butlers, Coccinelle, Douglas, Esprit, Gino Rossi, Hervis, Imaginarium, Květiny Novák, Max&Co., Relax, Skechers, Tatuum, The North Face, Triumph, Vitaland, Armani Jeans, Estée Lauder, Original Marines, Nike, Trussardi Jeans, Versace Jeans, Geox

Sleva 20%

Staň se členem věrnostního programu Centra Chodov a získej 20% slevu na všechny nezlevněné produkty v Nike Store

Více o obchodu

Sleva platí jen pro členy věrnostního programu. V případě, že jimi nejste, stáhněte si naši aplikaci.

Stáhnout aplikaci Přidat se online