Další vločky v Centru Chodov

Mám v životě štěstí a je třeba se za to odvděčit, říká Hana Reinders o charitě.

Další vločky v Centru Chodov

02. 12. 2016 Aneta Štefánková Inspirace

Moderátorka Snídaně s Novou Hana Reinders, před svatbou Mašlíková, stíhá vedle své práce spoustu aktivit. Se svým manželem, trenérem a zápasníkem André Reindersem provozuje web o cvičení a zdravém životním stylu, věnuje se ale také pomoci týraným psům a bojuje proti množírnám.

„Odmalička jsem měla vztah k psům, chodila jsem do útulků, psy jsem vodila domů, venčila. Trápí mě problematika množíren, kde jsou zvířata chovaná v nelidských podmínkách. Psi jsou vystresovaní, bázliví, mají problémy s nožičkami, protože jsou zavření v bednách, částečně slepí z té tmy, ve které jsou držení,“ popisuje Hana, která spolupracuje s organizací Psí štěstí.

„Je to parta holek, která si tyhle pejsky bere domů, přes Facebook jim pak hledáme nový domov. Množitelé nám mnohdy sami volají, ať si pro psy přijedeme, nebo je utratí. Já sama si pejsky beru do dočasné péče,“ říká Hana, která má doma dva vlastní psy, fenku amerického bezsrstého teriéra a louisianského leopardího psa.

„Moji psi působí na ty týrané jako terapeuti. Je nádherný pocit, když zbídačený pejsek začne po pár dnech jemně vrtět ocáskem, vezme si od vás granulku. Ta radost se nedá popsat,“ dodává Hana, která zároveň spolupracuje se Střediskem výcviku vodicích psů, kde bez nároku na honorář organizuje a moderuje charitativní akce.

Kde jsou schované hvězdy?

„Jsem šťastná, že mohu dělat práci, která mě baví a cítím potřebu se za to odvděčit. Proto mě naplňuje činnost v charitativních projektech,“ říká Hana Reinders, která je společně s dalšími osobnostmi televize Nova ambasadorkou dobročinné akce Centra Chodov Hledej hvězdu.

Na druhou adventní neděli Hana Reinders poschovává v prodejnách centra 25 certifikátů, které návštěvníky dovedou k originálním křišťálovým vločkám Swarovski.

Pokud certifikát s červenou stužkou najdete, v prodejně Swarovski vám ho promění za luxusní ozdobu. Nápovědy o místech, kde budou vločky schované, se budou zveřejňovat na sociálních sítích Centra Chodov - vždy s hashtagem #hledejhvezdu.

Pokud se návštěvníkům podaří najít všechny vločky, Centrum Chodov na oplátku předá Vánoční dar pro Nadaci Nova.

Zbylých 50 certifikátů vedoucích k vločkám Swarovski poschovávají ambasadoři televize Nova během dalších dvou adventních nedělí.

Poděkování značkám
Angelo, Albi, Bambule, C&A, Coccinelle, Destroy, Ecco, Hervis, iSETOS, JRC Game Centrum, La Formaggeria, Max&Co., Next, Nutrend, Rituals, Salamander, Tescoma, Tchibo, Armani Jeans, Estée Lauder, Original Marines, Nike, Trussardi Jeans, Versace Jeans, Geox